Baykan Gürkan Kuaför

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Baykan Gürkan Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  600-800 TL

Baykan Gürkan Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Baykan Gürkan Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Baykan Gürkan Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Baykan Gürkan Kuaför Hakkında

Tecrübesi 50 yılı aşkın bir kuaför salonunda düğününüze hazırlanmak ister misiniz? Cevabınız “Evet” ise Baykan Gürkan Kuaför’de sizi ağırlamaya hazır olduğumuzu bilmelisiniz.

Çalışma hayatına 1966 yılında Yeşilköy’de başladık. Bizi İstanbul’un eski yerlileri çok yakından tanır. İki kardeş olan kurucularımız firmamızın isminin de aynı zamanda sahipleri. Paris’te bulunan 2000 üyeli Houte Coiffeur French’in üyesiyiz. Bu da dünyada o senenin trendini yaratan bir kuruluşun içerisinde yer aldığımız anlamına geliyor. Gürkan Bey işte bu ekibin artistik ekip direktörü. Baykan Bey ise İstanbul Artistik Kuaförler Derneği’ni kuran ve buraya uzun yıllar başkanlık yapmış biri.

Biz gerek Türkiye’de gerek de dünyada pek çok yarışmaya katılmış ve birincilikler elde etmiş bir kuaför salonuyuz. İstanbul’da düzenlenen uluslararası kuaförlük fuarlarında İstanbul Kuaförler Kulübü tarafından üç senedir şov için görevlendirilen dört salondan biriyiz. Türkiye’de 28 yaş altı kuaför yarışmasında ekibimizden Türkiye ikincisi çıkarttık. Kuaförlük mesleğine ise yüzlerce eleman kazandırdık. Bugüne kadar ticari anlamda hiçbir şirket ve kamu kurumuyla sorun yaşamamış bir firmayız. Yıllardır da Eczacıbaşı tarafından destekleniyoruz. Kendi sermayemizle büyümeye devam ediyoruz.

Türkiye’nin en elit kuaför salonları arasında yer alıyoruz. Genelde bizim müşterilerimiz düzenli olarak bizi ziyaret eden kişiler. Eğer sizinle daha önce hiç tanışmamışsak gelin saçı ve makyajınızı yapmadan önce ön görüşme talep ediyoruz. Hem sizi daha yakından tanıyor hem de isteklerinizi öğreniyoruz. Tüm saç modellerini ve makyaj stillerini rahatlıkla uyguluyoruz. Dilerseniz düğün günü sizinle birlikte yakınlarınıza da hizmet verebiliriz. Bakırköy kuaförleri arasında merkezi konumumuzla dikkat çekiyoruz. Gazi Evranos Caddesi üzerinde kolay ulaşılabilir bir alanda bulunuyoruz.

Bizimle iletişime geçmek isterseniz sayfada bulunan formu doldurabilir ve ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna basabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Yeşilköy, Ümran Sokağı no:18/A, 34149 Bakırköy/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.