Baykan Gürkan Kuaför

E-posta Gönder

  • Bakırköy, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Baykan Gürkan Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-3.000 TL

Baykan Gürkan Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Baykan Gürkan Kuaför Sık Sorulan Sorular

Baykan Gürkan Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Baykan Gürkan Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Baykan Gürkan Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Baykan Gürkan Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik, manikür / pedikür, ağda hizmetlerini vermektedir.


Baykan Gürkan Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Baykan Gürkan Kuaför şehir dışında hizmet veriyor.


Baykan Gürkan Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Baykan Gürkan Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Baykan Gürkan Kuaför Hakkında

Tecrübesi 50 yılı aşkın bir kuaför salonunda düğününüze hazırlanmak ister misiniz? Cevabınız “Evet” ise Baykan Gürkan Kuaför’de sizi ağırlamaya hazır olduğumuzu bilmelisiniz.

Çalışma hayatına 1966 yılında Yeşilköy’de başladık. Bizi İstanbul’un eski yerlileri çok yakından tanır. İki kardeş olan kurucularımız firmamızın isminin de aynı zamanda sahipleri. Paris’te bulunan 2000 üyeli Houte Coiffeur French’in üyesiyiz. Bu da dünyada o senenin trendini yaratan bir kuruluşun içerisinde yer aldığımız anlamına geliyor. Gürkan Bey işte bu ekibin artistik ekip direktörü. Baykan Bey ise İstanbul Artistik Kuaförler Derneği’ni kuran ve buraya uzun yıllar başkanlık yapmış biri.

Biz gerek Türkiye’de gerek de dünyada pek çok yarışmaya katılmış ve birincilikler elde etmiş bir kuaför salonuyuz. İstanbul’da düzenlenen uluslararası kuaförlük fuarlarında İstanbul Kuaförler Kulübü tarafından üç senedir şov için görevlendirilen dört salondan biriyiz. Türkiye’de 28 yaş altı kuaför yarışmasında ekibimizden Türkiye ikincisi çıkarttık. Kuaförlük mesleğine ise yüzlerce eleman kazandırdık. Bugüne kadar ticari anlamda hiçbir şirket ve kamu kurumuyla sorun yaşamamış bir firmayız. Yıllardır da Eczacıbaşı tarafından destekleniyoruz. Kendi sermayemizle büyümeye devam ediyoruz.

Türkiye’nin en elit kuaför salonları arasında yer alıyoruz. Genelde bizim müşterilerimiz düzenli olarak bizi ziyaret eden kişiler. Eğer sizinle daha önce hiç tanışmamışsak gelin saçı ve makyajınızı yapmadan önce ön görüşme talep ediyoruz. Hem sizi daha yakından tanıyor hem de isteklerinizi öğreniyoruz. Tüm saç modellerini ve makyaj stillerini rahatlıkla uyguluyoruz. Dilerseniz düğün günü sizinle birlikte yakınlarınıza da hizmet verebiliriz. Bakırköy kuaförleri arasında merkezi konumumuzla dikkat çekiyoruz. Gazi Evranos Caddesi üzerinde kolay ulaşılabilir bir alanda bulunuyoruz.

Bizimle iletişime geçmek isterseniz sayfada bulunan formu doldurabilir ve ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna basabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Yeşilköy, Ümran Sokağı no:18/A, 34149 Bakırköy/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.