Nurhan Kuaför

E-posta Gönder

 • Manavgat, Antalya.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Nurhan Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Nurhan Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Nurhan Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Nurhan Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Nurhan Kuaför Hakkında

Hayatınızın en özel gününde sizi, adeta bir prensese dönüştürüyoruz! Nurhan Kuaför Manavgat ailesi olarak siz değerli gelinlerimiz için, özel olarak hizmet veriyoruz. En değerli gününüzde her şeyin mükemmel olmasını istediğinizi çok iyi biliyoruz. Biz de size, kusursuzu sunabilmek için elimizden geleni yapıyoruz. Düğün gününüze sizi, en iyi halinizle hazırlıyoruz!

Hizmetlerimizin her birine fazlasıyla önem veriyoruz. Fakat, gelin saçı ve makyajı bizim için ayrı önem arz ediyor. Bembeyaz gelinliğinizin içinde adeta bir prenses gibi görünmenizi sağlamak için öncelikle, nasıl bir gelin olmayı hayal ettiğinizi öğreniyoruz. Ardından; düğün yapacağınız mekanın özellikleri, düğün konseptiniz ve gelinliğinizin detayları gibi konular hakkında bilgi ediniyoruz. Tüm bunları göz önünde bulundurarak, saç modelinize ve makyajınıza karar veriyoruz.

Salon ve otel düğünleri gibi kapalı alanlar için genellikle, yukarıdan veya enseden toplanmış saçları tavsiye ediyoruz. Bunun yanında, kır düğünleriniz için açık bırakılmış ve dalgalı saçlarla birlikte, örgü modellerini de tercih edebilirsiniz. Bu saçlarla birlikte kullanacağınız minik çiçekli saç aksesuarları da romantik görünümünüze renk katacaktır.

Makyajınız için, doğal güzelliğinizi ortaya çıkaracak renk tonlarını kullanıyoruz. Pürüzsüz bir ten makyajından sonra, yüz hatlarınızı daha belirgin hale getirmek için, kontür uyguluyoruz. Devamında ise, göz renginize uyumlu tonlarda farlarla, buğulu gözler yaratıyoruz. Son olarak da tüm görünüme uyacak renk tonunda bir ruj seçimiyle, makyajınızı tamamlıyoruz.

Antalya Manavgat kuaför salonları arasında, ayrıcalıklı ve kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımızla birlikte, adımızdan söz ettirmeye devam ediyoruz. Heyecanınıza ortak olmak ve güzel hislerinizi paylaşmak için sabırsızlıkla bekliyoruz. Siz de kararınızı verdiyseniz ve bizimle çalışmak isterseniz, sayfanın hemen yan tarafında yer alan fiyat teklif formunu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

 • Adres:

  Aşağı Hisar Mah. Orhan Gazi Cad. No:34 Manavgat/Antalya

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.