Bella Coiffeur

E-posta Gönder

 • Kepez, Antalya.

Ekiple Tanışın

Bella Coiffeur Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Bella Coiffeur Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Bella Coiffeur Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Bella Coiffeur Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  15

Bella Coiffeur Hakkında

Antalya Kepez’de yıllarca siz değerli gelinleri ağırlamış, fazlasıyla tecrübeli bir kuaför salonu olan Bella Coiffeur’de düğününüz için hazırlanmak istemez misiniz? 7 kişilik büyük ekibimizle sizi, en mutlu gününüze hazırlamak bizim için büyük bir mutluluk kaynağı olacak.

Bugüne kadar pek çok gelini hazırlamış olmanın verdiği tecrübeyle yolumuza devam ediyoruz. En özel gününüzde en güzel hissetmeniz, bizim için çok önemli. Dilerseniz, size ne sunacağımızdan biraz bahsedelim.

Bizimle, düğün gününüzden en geç 3 hafta önce iletişime geçmenizi bekliyoruz. Planlarımızı bu doğrultuda yapıyoruz. İsterseniz, düğün mekanınızda hizmet verebiliyoruz veya salonumuzda da sizi misafir edebiliyoruz. Düğün gününüzde sizin yanınızda getireceğiniz yakınlarınızdan da 15 kişiye kadar saç ve makyaj imkanı sunabiliyoruz. Gelinliğinize, düğün mekanınıza, saç renginize ve ten renginize göre bir saç modeli belirliyoruz. Tesettürlü gelinlerimiz için ise ayrıca bir hizmetimiz mevcut. Onların türbanlarını istedikleri gibi bağlayıp, üzerini minik inciler ve taşlarla süslüyoruz.

Düğün gününüzde saçınız kadar önemli bir diğer şey ise, makyajınız. İyi bir saçı tamamlayan şey, iyi bir makyajdır. En özel gününüzde, doğal güzelliğinizi ortaya çıkaracak toprak tonlarında makyajlar yapmayı tercih ediyoruz. Bembeyaz gelinliğin verdiği saflığı ve temizliği yansıtması için bunu tercih ediyoruz ve kendi güzelliğinizi gölgelemek istemiyoruz.

Düğün gününüzde saçınızın ve makyajınızın bozulmaması, ilk yapıldığı andaki gibi kalması için özel spreyler kullanıyoruz. Makyaj öncesinde ise yaptığımız cilt bakımları ve kullandığımız bazlarla makyajınızın gece boyu kalıcı olmasını sağlıyoruz. Düğün, uzun bir zaman dilimini kapsıyor ve hiçbir gelin düğününü bozulmuş bir saç ve akmış bir makyajla geçirmek istemez.

Antalya kuaför salonları arasındaki yerimizi, yaptığımız işlerle korumaya devam ediyoruz. Siz de kararınızı verdiyseniz, bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz. Bunun için yapmanız gereken sayfanın yanında bulunan formu doldurmak!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.