Kemal Saç Tasarım

E-posta Gönder

 • Kepez, Antalya.

Ekiple Tanışın

Kemal Saç Tasarım Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Kemal Saç Tasarım Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Kemal Saç Tasarım Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kemal Saç Tasarım Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Kemal Saç Tasarım Hakkında

Antalya’nın en güzel ilçelerinden birinde Kepez’de hizmet veren Kemal Saç Tasarım Antalya olarak, siz değerli gelinlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyarız. Uzun yıllardır bu sektörde olanın verdiği tecrübeyle birlikte şimdiye kadar, pek çok düğün hazırlığına ev sahipliği yaptık. Sizin mutlu olduğunuzu görmek, mesleğe olan inancımızı her seferinde, bir kat daha artırıyor. Bu sayede tutkuyla başladığımız bu işe, durmak bilmeden devam ediyoruz. İşimize olan aşkımızın size de yansıdığını çok iyi biliyoruz. Dilerseniz gelin saçı ve makyajı için Kemal Saç Tasarım’ı seçtiğinizde ne gibi imkanlardan yararlanacaksınız, bunlardan bahsedelim.

Düğününüzden 3 hafta önce bizimle iletişime geçmenizi istiyoruz. Düğün tarihinize uygun bir saatte randevunuzu oluşturuyoruz. Dilerseniz yakınlarınıza da hizmet verebiliyoruz. Ardından hayalinizdeki saç tasarımı için sizden fikir alıyoruz. Eğer bu model, düğün mekanınıza ve gelinliğinize uygunsa hemen uygulamaya geçiyoruz. Fakat hayalinizdeki saç modeli; düğünün geri kalan tüm unsurlarından çok farklılık gösteriyorsa, size başka bir öneri sunuyoruz. Elbette, sonunda sizin istediğiniz oluyor 

Makyaj söz konusu olduğunda ise, uzman makyözümüz tarafından cilt renginize, tipinize ve gelinliğinize uygun bir uygulama gerçekleştiriliyor. Bizim amacımız, sizin beklentinize uygun bir makyajı uygulamak. Doğal tonlar kullanmak isterseniz, gözlerinizi ön plana çıkaracak toprak tonlarını tercih edebilirsiniz. Farklılık yaratıp renkli makyajlar yapmak isterseniz de, renkli dudaklar ve gözlerle misafirlerinize unutulmayacak bir gelin makyajı sunabilirsiniz.

Tecrübelerimiz sonucunda sizin, bu salondan mutlu bir şekilde ayrılacağınızdan şüphemiz yok. Şimdiye kadar pek çok gelini bu salonda hazırladık ve onların olumlu geri dönüşleri ile işimize olan tutkumuzu perçinledik.

Kemal bayan kuaförü iletişim bilgileri ve hizmet detaylarına ulaşmak için bizimle iletişime geçin! Bunun için yapmanı gereken tek şey, sayfanın hemen yanında bulunan formu eksiksiz doldurmak!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.