Ankara’nın Gözde Organizasyon Firmaları Hangileri, Fiyatları Neler?

Ankara’daki en iyi organizasyon firmalarıyla ilgili merak ettiğiniz her şeyi araştırdık.

Sak Organizasyon

Ankara Düğün Organizasyon Firmaları

Firmanızın Özellikleri:

Öncelikle; 13 yıldır gerçekleştirdiğimiz yaklaşık 1,000 adet davet-düğün organizasyonunun bize kattığı tecrübe ile, günümüzün şartlarına uygun olarak teknolojiyi ve dekorasyon malzemelerini çok iyi kullanan genç bir ekibe sahip olmamızdır bizi farklı kılan. Müşterilerimiz en başta güven hissetmeliler. Özellikle yılda iki kez gerçekleştirdiğim yurtdışı ziyaretlerimde, yeni dekorasyon örnekleri, çiçek düzenlemeleri ve aksesuar ürünlerini tanıyarak vizyonumuzu geliştiriyorum, bu da müşterilerimize yeni sunumlar olarak dönüyor.
Bu yüzden hayallerindekileri resmi, gerek bilgisayar ortamındaki sunumlarımızla gerekse uygulamalı örneklerle kendilerine önceden yaşatabiliyoruz. Ayrıca, işin süsleme ve dekorasyon kısmı haricinde, görevli personellerimiz, herhangi bir aksiliğe karşılık, önceden hazırlanmış gece programını sürdürmek amacıyla davet bitimine kadar müşterilerimize hizmet vermektedir. En güzeli de davet sonunda müşterimizden teşekkürümüzü alıp, güzel bir hatıraya ortak olmamızdır.

Neden Organizasyon Firması?

Kendi zevkinize çok güveniyor olsanız bile organizasyon firmalarının sizde olmayan bir şeye sahip olduklarını unutmayın: Tecrübe ve gerekli ekipmanlar. Düğün organizasyonu çok detaylı ve zaman alan bir süreçtir. Tecrübeli bir firmanın bu işi ele alması ve kritik noktalarda sizleri doğru yönlendirmesi inanılmaz bir vakit kazancı sağlayacaktır. Böylece siz de enerjinizi yeni evinize, kişisel ihtiyaçlarınıza yönlendirebilirsiniz.

Bizim işimiz temelinde show işidir. Klasikleşmiş ve sade uygulamaların güzelliğini yaşamak isteyen müşterilerimizin yanı sıra; ışık oyunları, değişik masa düzenlemeleri veya sıradışı müzik sunumları gibi, insanların daha önceden gördüklerinden farklı şeyleri davetlerinde gerçekleştirmek isteyen birçok müşterimize hizmet vermekteyiz. Dolayısıyla müşterilerimiz kafalarında yarattıkları hayallerle bizlere geldiklerinde o hayallerini gerçekleştirmek bizlere düşüyor. Yani isteklerini en kısa şekilde ve gerekli tüm ekipmanlarla bizlerden sağlayabiliyorlar. Sadece dekorasyon değil, o gecenin senaryosu çizilip tarafımızca yönetiliyor. Onlar da o senaryonun başrollerini oynuyorlar.

Hizmetler:

Bu güne kadar sayısız davet ve düğün organizasyonlarını başarı ile gerçekleştiren firmamız, gelecek içinde aynı özveriyle çalışmayı ilke edinmiştir. Sak Organizasyon olarak her davetin unutulmaz olması için davetiye, nikah şekeri seçimleri ile masa, sandalye ve çiçek dekorasyonu gibi düzenlemelerin bir bütün halinde hazırlanması gerektiği inancındayız.

Açılışlar, törenler, üniversite şenlikleri, defileler gibi tüm protokol ve kültürel hizmetlerde sanatçı temini, güvenlik ekibi, ses-ışık-sahne sistemleri gibi tüm detayların bir bütün halinde kontrolünü sağlamak ve temin etmek bizim işimiz.

Davet ve düğünlerinizden açılış törenlerinize, toplantı ve seminerlerinizden festival, şenlik, konser, catering ve tanıtım hizmetlerinize kadar tüm organizasyonlarınızda Sak Organizasyon olarak deneyimli ve genç personel kadrosu ve teknik ekipmanlarıyla tüm ihtiyaçlarınızı yeni ve yaratıcı fikirlerimizle karşılamak için hazır bulunmaktayız.

Düğüne Hazırlık Süreci:

Hayallerinizdeki düğünü gerçekleştirmek istediğinizde, bunu yapabilmek için ne kadar harcama yapmanız gerektiğini büyük bir olasılıkla düşünmezsiniz. Düğün ile ilgili herhangi bir harcamaya girmeden önce, bu en önemli gününüze maddi yönden destek olacak kişilerle oturup, nasıl bir organizasyon istediğinizi konuşmanız çok önemli. Bunu gerçekleştirip karşılıklı fikir alışverişi yapıldıktan sonra bir genel bütçe belirleyin ve ona bağlı kalın.
Mükemmel düğünü yaratmak için çok çaba harcamayın; kendiniz için çok özel bir gün yaratmaya çalışın. Unutulmaz düğünler bütçeniz açısından sizi zorlamanın ötesinde imkansız boyutlara ulaşabilir ve bu da daha çok strese girmenize neden olabilir. Bu yüzden çok abartılı düşünmemek lazım. Size özel çok küçük kişisel detaylar hem cebinize daha az yük olacak, hem de bu özel gününüzde size özel gerçek farklar yaratmanızı sağlayacaktır. Ayrıca bir düğün para gösterisine dönüşmemelidir. Bu özel gün sadece sizin ve eşinizin, karı ve koca haline gelmesiyle ilgilidir. Esasında en önemli olan da budur. Tüm bunların hazırlık süresi de yaklaşık 6 aydır.

Bu senenin trendleri:

Salon düğünlerinin yerini açık hava kır düğünleri almaya başladı son yıllarda. Dolayısıyla kır düğünü için tasarlanan mekân sayıları da giderek artmaya başladı. Hava şartlarının bozulması ise açık hava düğünlerinin tek korkulu rüyası oluyor. Bu durumda çadırlar devreye giriyor. Açık hava mekanlarda lila, mor, pembe, somon pembe gibi çiçek renkleri tercih edilirken farklı düzenlemelerle fanuslar içinde mumlar ve hatta meyveler ekleniyor. Bir de farklı büyüklükte kafesler içerisinde çiçek ve mum düzenlemeleri de tercih ediliyor.
Örtü kullanılmayan beyaz lake masalar ve üzerlerinde renkli runnerlar, sandalye alternatifi olarak beyaz tiffanyler veya eski tip kahverengi sandalyeler de konsepti tamamlıyor. Çimler üzerine hazırlanmış nikah kürsüleri tercih ediliyor son zamanlarda. Bu tarz nikah organizasyonlarında seremoniden sonra gelin ve damadın davetlilerin tebriklerini orada kabul etmesini ve daha sonra yemek alanına geçmesini sağlıyor, böylece klasikleşmiş masa masa dolaşma yorgunluğu ortadan kalkıyor.

Fiyat Bilgisi:

Sak Organizasyon’dan fiyat ve randevu bilgisi almak için tıklayın.

Elmar Organizasyon

Ankara Düğün Organizasyon Firmaları

Firmanızın Özellikleri:

Aslında yaptığımız işi ve bizi bu sektörde iyi yapan temel nokta, yıllar içinde edinmiş olduğumuz deneyimlerle yapabilme yetisi kazandığımız olasılık hesaplarıdır. İyi bir organizasyon yöneticisini diğerlerinden ayıran temel özellik; zaman içerisinde edinmiş olduğu bu olasılık hesapları ile sürecin neresinde, ne zaman, nasıl bir hata, aksaklık olabileceğini ön görmesi ve buna karşı önlemleri önceden alabilmesidir. Deneyim dediğimiz kavramı da bu oluşturmaktadır.

Neden Organizasyon Firması?

Gelin damat adaylarımızı anlayabilecek en yakın kişiler bizleriz, çünkü işimiz bu. Eğer düğününüzün kalabalık bir davetli topluluğuyla, seçkin bir mekanda gerçekleşmesini planlıyorsanız size önerimiz mutlaka bir organizasyon firmasından destek almanızdır. Evliliğe hazırlık sürecinde bunca masrafınız varken bir de organizasyon firmasıyla çalışmak size ek bir maliyet gibi görünebilir. Ancak işin sonunda organizasyon firmasının size ve düğününüze yaptığı katkılar bu işten karlı bile çıkmanızı sağlayacaktır.

Tüm özel günlerinizde her şeyin kusursuz ve unutulmaz olmasını istediğinizi biliyoruz. Organizasyonlarınızı başından sonuna tecrübeli bir ekiple sahiplenip, sizin hayallerinizden yola çıkarak kendi fikirlerimizle süsleyip onayınıza sunuyoruz. Mükemmelin detayda gizlendiğini biliyoruz. Organizasyonunuzun her adımında amaca ve mekana uygun fikirlerimizle ve teknik desteğimizle sizinle oluyoruz. Bütün bunların olması için de kusursuz plan ve mükemmel uygulama yapılması gerektiğini çok iyi biliyoruz.

Hizmetler:

Sizi dinliyor, hayallerinizi anlıyor ve organizasyon planına başlıyoruz. Etkinlik yönetimi, konseptin seçilmesi, lokasyon ve mekanın araştırılması ve seçimi, menü seçimi ve degüstasyon, organizasyon projelendirilmesi, akış planın hazırlanması, organizasyona özel koordinatörler tahsis edilmesi, dekor ve tasarım hizmetlerimizle de genel davet dekorunun tasarımı ve uygulanması, teknik ve performans hizmetleri ile kendi davetinizden keyif almanızı, bir misafir gibi tadını çıkarmanızı sağlıyoruz.

Düğüne Hazırlık Süreci:

Düğününüzü planlamaya çalışırken panik yapmanıza gerek yok! Düğün mekanınıza karar verin ve organizasyon şirketiyle görüşün. Özellikle yaz sezonunda evlenmeyi planlıyorsanız hayalini kurduğunuz mekanlar şimdiden dolmuş olabilir. Bu nedenle tedbirli ve hızlı davranarak düğün mekanına hemen karar vermek yararınıza olacaktır. Bununla beraber organizasyon şirketiyle de görüşmelere başlarsanız düğününüzü en ince ayrıntısına kadar planlamış olursunuz.

Bu senenin trendleri:

Klasikleşen beyaz konsept anlayışından biraz uzaklaşıp; yaza uygun canlı renklerle dekorasyon çalışmaları, gelinlerimizin içindeki ışıltıları çıkartmamızı sağlıyor.

Fiyat Bilgisi:

Elmar Organizasyon’dan fiyat ve randevu bilgisi almak için tıklayın.

Elite Organizasyon

Ankara Düğün Organizasyon Firmaları

Firmanızın Özellikleri:

Firmamız; 6 sabit 14 part time olmak üzere toplam 20 kişilik bir kadroya sahip, bünyesinde organizasyon ile ilgili uzmanlık gerektiren kadrolaşma doğrultusunda ve buna parelel ekipmanlardan oluşmaktadır. 18 yıl Unilever gibi uluslararası bir firmanın yöneticiliğinde; şirketin organizasyon ve ajans ile ilgili departmanlarında çalıştım ve bu tecrübelerimi kendi şirketime yansıtma fırsatı buldum.

Ankara'da bir ilk olan Sevgi Soluk İmaj ve Stil Danışmanlığı ile ortak çalışmalar yapmaktayız. Sevgi Hanım'ın da belirttiği gibi, gelinlik ve damatlık, gelin ve damadın boyuna, kilosuna, yüz şekline göre dikilmesi gerektiği gibi, organizasyonu da sosyal çevresi ve önceliklerine göre bir konseptle hazırlanmalıdır. Bence bizi diğer organizasyon firmalarından ayıran özelliklerimiz bunlardır.

Neden Organizasyon Firması?

Bence bu tek bir cümle ile söylenmeli; kendi düğünlerine, hayal ettikleri ne varsa onunla karşılaşmak ve kendi davetlerine davetli olarak gelmek için! Ayrıca bu bizim şirket sloganımız.

Hizmetler:

Çiftlerimizin hayallerinden geçen ne varsa, gecenin muhteşem geçmesi ile ilgili bütün hizmetleri sunuyoruz, ayrıca kendimize ait 250 metre kare alanda bulunan 70-80 kişilik kokteyl tarzında butik bir kına, nişan, bekarlığa veda partileri ve dans derslerinin verildiği salonumuz da mevcut. Organizasyonunu yapmış olduğumuz çiftlere salonumuzu ücretsiz kullanılmak üzere hediye ediyoruz.

Düğüne Hazırlık Süreci:

Organizasyon anlamında düğünü planlamak 3 hafta gibi bir zaman alıyor ama çiftlerin bizimle çalışması için en uygun zaman düğünden en az 2 ay öncesi.

Bu senenin trendleri:

Biz bu yılın trendinin aklınıza ne geliyorsa beyaz olacağını düşünüyoruz.

Fiyat Bilgisi:

Elite Organizasyon’dan fiyat ve randevu bilgisi almak için tıklayın.

Ankara’daki tüm organizasyon firmaları için tıklayın!

Diğer Düğün Planlama yazıları için tıklayın!

Bu makale tarafından yazılmıştır.

Bu makale kaynak göstermeden kopyalanamaz, verilen tüm bilgi ve fiyatlar Düğün.com'a özeldir. Kaynak göstermeden makaleyi kullanan kişi ve kurumlar hakkında yasal işlem yapılacaktır.

© 2007-2014 Dugun.com. Tüm hakları saklıdır. Düğün ve Özel Etkinlik Online Planlama Sitesi.

Yukarı