Tekirdağ Düğün Organizasyon Şirketleri

Tekirdağ'daki tüm düğün organizasyon şirketlerini bir araya getirdik. Şamdanlardan çiçeklere, barkovizyon gösterilerinden havai fişek şölenlerine kadar daha önce organize ettikleri düğünleri inceleyerek beğendiğin organizasyon firmalarından fiyat teklifi iste!

Ahmet Çelik Müzik

Süleymanpaşa

Ahmet Çelik Müzik

Ahmet Çelik Müzik ve Organizasyon ailesi olarak siz değerli özel gün sahiplerimiz için; açılışlar, doğum günleri, sünnet düğünleri, nişan törenleri, kına geceleri ve düğünler gibi organizasyonlar...

100 TL ve üzeri

Min. Fiyat

17 3
İncele
Vizyon Davet

Çorlu

Vizyon Davet

Yeni hayatınızın ilk gününe ev sahipliği yapmak ve yüzünüzdeki tebessümün sebebi olmak istiyoruz. Düğün sektörüne giriş yaptığımız günden beri kendimizi devamlı geliştirmeyi hedefledik. Her geçen gün.

30-40 TL

Min. Fiyat

%34 indirim 6 1
İncele
Esnek sözleşme Asmalı Konak Davet Ve Organizasyon

Süleymanpaşa

Asmalı Konak Davet Ve Organizasyon

Kişiye özel tasarımlarla düğün gününüzün organizasyonunu eşsiz bir şekilde düzenliyoruz. Tüm Türkiye’de istediğiniz şehirde bu hizmete sahip olma imkânınız var. Kişiye özel olduğu için modern, klasik.

20-30 TL

Min. Fiyat

40 1 3 2
İncele
Grand Organizasyon

Çerkezköy

Grand Organizasyon

Aklınızda ve kalbinizde düşlerinizi süsleyen bir düğün atmosferi varsa ve organizasyonunuz için henüz kiminle çalışmanız gerektiğini bilmiyorsanız karar vermenizi kolaylaştırmak ve size kendimizi...

1
İncele
Atlas Sanat Organizasyon

Süleymanpaşa

Atlas Sanat Organizasyon

2015 yılında “İşimiz Hayaliniz” sloganıyla yola çıktık ve kurulduğumuz günden beri sayamadığımız kadar çok organizasyonda en güzel anlarınızda yanınızda olduk! Atlas Sanat Organizasyon olarak...

5-10 TL

Min. Fiyat

11 6
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Organizasyon Firmaları

Düğün Organizasyon Önerileri

Tüm misafirlerinizin “Ne düğündü!” diyerek takdirle hatırlayacağı bir düğün için organizasyonunuzu çok iyi yapmalısınız. Unutmayın düğününüzün dekorasyonu sizden sonra misafirlerinizin en çok dikkatini çeken şeydir. Düğün salonu süslemenizde farklı fikirler uygulayarak düğününüzü renklendirebilirsiniz. Masa sandalye giydirmeleri için metalik payetlerle kaplı kumaşlar tercih ederek ışıltılı bir dekorasyon elde edebilirsiniz. Bu şekilde iddialı bir masa sandalye giydirmesi tercih ettiğiniz zaman masa süslemelerinizi sade tutmanızı öneririz. Dengeli bir görünüm şık dekorasyonların sırrıdır. Düğününüze ışıltı katmak için deneyebileceğiniz bir diğer alternatif ise sade masa ve sandalyeler kullanıp tavandan metalik kaplama çiçekler sarkıtmak. Bu şekilde bir tavan aksesuarı düğününüze büyülü bir dokunuş yapacaktır.

Deneyebileceğiniz Düğün Konseptleri

Düğün organizasyonunuzda farklı konseptler uygulayarak akılda kalıcı bir düğün yapabilirsiniz. Sonbahar mevsiminde evlenecekseniz ahşapların, dantellerin, tüllerin olduğu salaş bir dekorasyonla rustik temalı düğün uygulayabilirsiniz. Masa süslemelerinizde ahşap suplalar, kurutulmuş çiçekler tercih etmenizi öneririz.

Düğün teması olarak Tekirdağ’daki ayçiçeği tarlalarından ilham alıp ayçiçeği konseptli bir organizasyon yapabilirsiniz. Masa örtüsü olarak ayçiçekleriyle uyumlu çuval kumaşı tercih edip, büyük ayçiçeklerinden de masa ortası çiçeği yapabilirsiniz. Çiçeğin sarı yapraklarından bir gelin yolu yapmak da hoş bir fikir olabilir.

Hayalinizdeki düğünü kusursuz bir biçimde yapmak için düğün organizasyon şirketlerinden yardım alabilirsiniz. Onlar bu konuda uzmanlaştıkları için dekorasyondan düğün organizasyonuyla alakalı müzik, ışık gibi konulara kadar her ihtiyacınızı karşılayabilirler. Tekirdağ’daki düğün organizasyon firmalarına bu sayfa üzerinden ulaşarak ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.