Çanakkale Düğün Organizasyon Firmaları

Nişan ve düğün organizasyonu için beraber çalışabileceğin organizasyon firmaları burada? Tüm Çanakkale organizasyon şirketlerini bir arada gör, detaylarını incele ve fiyatlarını öğren!

13 firma

Miss Sihirli Sandık 17

Merkez

Miss Sihirli Sandık 17

Öyle bir firma düşünün ki en özel gününüz için hayal dünyanızda yolculuk yaparken size eşlik edebilecek, bambaşka boyutlara sizi taşıyabilecek, düşlerinizi bile kıskandıracak sadece size özel,...

5-10 TL

Min. Paket Fiyatı

Fotoğraf ve video

Verilen Hizmetler

51 24 8
İncele
Rüzgar Organizasyon

Merkez

Rüzgar Organizasyon

Hayalinizdeki organizasyonu anlatın,biz onu masala çevirelim.... .

5-10 TL

Min. Paket Fiyatı

Çiçek

Verilen Hizmetler

67 7 10
İncele
Bitelaş Organizasyon

Merkez

Bitelaş Organizasyon

' BİZİ BİR TELAŞ ALDI ' sloganıyla çıktık bu yola! :) Hikaye anlatmak ancak o hikayeyi yazanın işidir, dedik.. Bitelaş Ailesi olarak emanet aldığımız hayallerinizi, geri dönüşü olmayan o...

5-10 TL

Min. Paket Fiyatı

Çiçek

Verilen Hizmetler

%20 48 1 11
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Organizasyon Firmaları

Düğün Organizasyon Önerileri

Organizasyon düğün için en önemli noktalardan biridir. Dekorasyonunuzda kullandığınız farklı detaylarla düğününüzün yıllarca hatırlanmasını sağlayabilirsiniz. Düğün salonu süslemesi yaparken sıradan tavan aksesuarları yerine içi çiçeklerle doldurulmuş cam küreler kullanabilirsiniz. Bir kır düğünü yapmayı düşünüyorsanız misafirlerinizin önünde fotoğraf çektirmesi için yeşil sarmaşıklar ve renkli çiçeklerin olduğu bir pano koyabilirsiniz. Böylece düğününüzden kalan fotoğrafların hepsi adeta stüdyoda çekilmiş gibi kusursuz çıkabilir.

Deneyebileceğin Düğün Konseptleri

Düğününüzü unutulmaz kılmak için farklı konseptler deneyebilirsiniz. Uzay konseptli bir düğün yaparak tüm misafirlerinizi şaşırtabilirsiniz. Bir otelin balo salonunda şeffaf misinalarla altın renkli ay ve yıldız motifleri sarkıtarak gökyüzü havası yaratabilirsiniz. Masaları, yıldız şeklinde küçük pullar döküp üzerine mor, lacivert tonlarda galaksi desenli mumlar koyarak süsleyebilirsiniz. Masa numarası yerine ise yıldız isimleri kullanmak hoş bir fikir olabilir.

Düğün teması olarak deneyebileceğiniz bir diğer alternatif ise geometrik konseptidir. Düğün dekorasyonunda, çiçeklerle süslenmiş çember şeklinde tavan aksesuarları ve piramit biçiminde masa ortası süsü kullanabilirsiniz. Geometrik detayları olan bir düğün davetiyesi (https://dugun.com/dugun-davetiyesi ) seçerek konseptiniz hakkında misafirlerine ipucu verebilirsiniz.

Düğün Organizasyonu Nasıl Olmalı?

Düğünlerde her şeyin özenli ve düzenli olması için iyi bir organizasyon şarttır. Bu konuda uzman düğün organizasyon şirketlerinden yardım almanızı öneririz. Böyle şirketler pek çok düğün düzenlediği için bir düğünde dekorasyondan ışık sistemine kadar ne gibi şeylere ihtiyaç olacağını çok iyi bilirler. Hayalinizdeki düğünü kusursuz bir şekilde gerçekleştirmek için Çanakkale’deki düğün organizasyon firmalarına bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz.