Düğün Organizasyonu Galerileri

Tüm dünyadan düğün mekanı süsleme örnekleri, hayran bırakacak düğün organizasyon fikirleri, birbirinden farklı masa süsleme alternatifleri ve son moda düğün teması görselleri burada! Organizasyon firmana karar vermeden önce ilham almak için mutlaka incele!

Düğün Organizasyon Önerileri

Düğünlerin akıllarda yer etmesini sağlayan başlıca unsurlardan biri göz kamaştırıcı dekorasyonlardır. Bu yüzden mekan süslemesinde özen göstermenizi öneriyoruz. Düğün organizasyonunuzu yaparken kullandığınız her şeyin uyum içinde olması düğününüzün bir bütün olarak görünmesini sağlar. Sandalye ve masa süslemelerinizde aynı çiçekleri kullanırsanız bu bütünlüğü sağlayabilirsiniz. Örneğin masanızda gösterişli ortanca çiçekleri tercih ettiyseniz, sandalyelerinizi süslerken ortanca çiçekleri kullanarak hoş bir görünüm elde edebilirsiniz. Eğer sandalyelerinizde süsleme kullanmayı düşünüyorsanız tiffany ya da napolyon tarzda sandalye tercih etmenizi öneriyoruz. Bu tarz sandalyeler hem şık hem de sade tasarımları ve faklı renk seçenekleriyle süslemelerinizin öne çıkmasını sağlayacaktır.

Düğün salonu süslemelerinde masa ve sandalye giydirmeleri en çok kullanılan dekorasyon ögelerindendir. Siz de organizasyonunuzda bu tarz giydirmelerden tercih edecekseniz farklı kumaş ve desen özellikleri bulunan masa ve sandalye giydirme modellerini inceleyip kendinize uygun olanını seçebilirsiniz.

Farklı Düğün Konseptleri

Konsept düğünler hem eğlenceli hem de akılda kalıcılığı çok yüksek olan düğünlerdendir. Siz de unutulmaz bir düğün teması seçerek misafirlerinizin yıllarca hatırlayacağı bir konsept düğün yapabilirsiniz. Adrenalinden hoşlanan bir çiftseniz düğünüzde casus-ajan temasını kullanabilirsiniz. Siyah, beyaz ve kırmızı renklerin ağırlıkta olduğu; kelepçe, elmas, büyüteç gibi aksesuarlardan süslemeler hazırlayarak bu temayı hayata geçirebilirsiniz. Davetiyenizi seçerken de konseptinize uygun bir model kullanmanız düğününüzün bir bütün haline gelmesini sağlayacaktır. Renk konseptli düğünler uygulaması en kolay konsept çeşididir. Favori renginizi seçip tüm dekorasyonu bu renk üzerinden kurarak şık bir düğün teması oluşturabilirsiniz.

Düğün organizasyonları içerisinde çok fazla detay barındırır. Bu yüzden düğününüzü düzenlerken bir organizasyon firmasından yardım almanızı öneriyoruz. Organizasyon firmaları, deneyimli ekipleri ve geniş süsleme malzemeleri ile düğün organizasyonunuzu yaparken size kolaylık sağlayacaktır.