Düğün Organizasyon

Trabzon Düğün Organizasyon Şirketleri

600-800 TL
2.000 TL'den fazla
800-1.000 TL
200-400 TL
400-600 TL
100-200 TL
400-600 TL
100-200 TL
400-600 TL
100-200 TL
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Organizasyon Firmaları ile Renklenen Düğün Konseptleri

Düğün konseptinizi belirlediyseniz, düğün organizasyon şirketleri sayesinde mekan dekorasyonu konusunda kolaylık yaşayacağınızı bilmelisiniz. Anlaştığınız şirkete kafanızdaki düğün temasını doğru şekilde anlatırsanız, hayallerinizdeki o muhteşem düğüne kavuşabilirsiniz. Mesela vintage temalı bir düğün organize etmek istiyorsanız, düğün organizasyon firması mekanın çeşitli yerlerine retro radyo, plak çalar yerleştirebilir, masa süslemelerinde eski çerçeveleri kullanabilir. Eğer bir kır düğünü yapıyorsanız, ağaç dallarına içi boş çerçeveler asarak şık bir görüntü elde edebilirsiniz.

Bir kış bahçesinde, düğün yapacaksanız ve kış konsepti düşünüyorsanız, gelin-damat yolundan, masa örtülerine, gelin takından sandalye süslemelerine kadar tüm mekanı bembeyaz dekore edebilirsiniz. Böyle bir düğünün masa süslemelerinde kozalaklara yer verirseniz, kış konseptini daha iyi hissettirebilirsiniz. Ayrıca masa üstlerindeki vazoları beyaz cipso çiçeklerle süsleyerek kar efekti yaratabilirsiniz. Deniz temalı düğünler de yeni evlenecek çiftlerin en çok tercih ettiği düğün konseptleri arasında gelir. Eğer bir kumsal kenarında düğününüz gerçekleşecekse, sandalye süslemelerinde denizyıldızı figürleri ile süslenmiş kumaşlar kullanabilirsiniz. Ayrıca masa üzerlerinde de denizyıldızlarına yer verebilir, vazoların diplerini kumlar, deniz kabukları, denizyıldızları ile doldurarak, beyaz çiçeklerle süsleyebilirsiniz. Yine masalarda ve kumsalın çeşitli yerlerinde şık mumluklar ve şamdanlar kullanılabilir.

Evlenmek için Tekirdağ’ı tercih eden çiftlerdenseniz ve düğün mekanınızı güzelleştirmek için bütçenize uygun bir organizasyon şirketi ile çalışacaksanız, aradığınız firmaya bulunduğunuz sayfa aracılığıyla ulaşabilir, dilediklerinizden ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Diğer Organizasyon Firmaları