Trabzon Düğün Organizasyon Firmaları

Tüm Trabzon organizasyon firmaları Düğün.com'da! Hayalindeki nişan ve düğün organizasyonunu gerçekleştirmek için firmaları incele, yaptıkları düğün mekanı ve masa süslemelerine göz at, beğendiklerinden fiyat teklifi iste!

10 firma

Seva Organizasyon

Merkez

Seva Organizasyon

Hayatınızda belirli günler vardır. Ömrünüz boyunca unutamayacağınız ve hafızanızda devamlı yer edecek bugünleri en iyi şekilde hatırlamak istersiniz. Belki de bugünlerin en başında düğünleriniz...

40-50 TL

Min. Paket Fiyatı

Balayı

Verilen Hizmetler

46
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Organizasyon Firmaları

Organizasyon Firmaları ile Renklenen Düğün Konseptleri

Düğün konseptinizi belirlediyseniz, düğün organizasyon şirketleri sayesinde mekan dekorasyonu konusunda kolaylık yaşayacağınızı bilmelisiniz. Anlaştığınız şirkete kafanızdaki düğün temasını doğru şekilde anlatırsanız, hayallerinizdeki o muhteşem düğüne kavuşabilirsiniz. Mesela vintage temalı bir düğün organize etmek istiyorsanız, düğün organizasyon firması mekanın çeşitli yerlerine retro radyo, plak çalar yerleştirebilir, masa süslemelerinde eski çerçeveleri kullanabilir. Eğer bir kır düğünü yapıyorsanız, ağaç dallarına içi boş çerçeveler asarak şık bir görüntü elde edebilirsiniz.

Bir kış bahçesinde, düğün yapacaksanız ve kış konsepti düşünüyorsanız, gelin-damat yolundan, masa örtülerine, gelin takından sandalye süslemelerine kadar tüm mekanı bembeyaz dekore edebilirsiniz. Böyle bir düğünün masa süslemelerinde kozalaklara yer verirseniz, kış konseptini daha iyi hissettirebilirsiniz. Ayrıca masa üstlerindeki vazoları beyaz cipso çiçeklerle süsleyerek kar efekti yaratabilirsiniz. Deniz temalı düğünler de yeni evlenecek çiftlerin en çok tercih ettiği düğün konseptleri arasında gelir. Eğer bir kumsal kenarında düğününüz gerçekleşecekse, sandalye süslemelerinde denizyıldızı figürleri ile süslenmiş kumaşlar kullanabilirsiniz. Ayrıca masa üzerlerinde de denizyıldızlarına yer verebilir, vazoların diplerini kumlar, deniz kabukları, denizyıldızları ile doldurarak, beyaz çiçeklerle süsleyebilirsiniz. Yine masalarda ve kumsalın çeşitli yerlerinde şık mumluklar ve şamdanlar kullanılabilir.

Evlenmek için Tekirdağ’ı tercih eden çiftlerdenseniz ve düğün mekanınızı güzelleştirmek için bütçenize uygun bir organizasyon şirketi ile çalışacaksanız, aradığınız firmaya bulunduğunuz sayfa aracılığıyla ulaşabilir, dilediklerinizden ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.