Farklılık Arayan Çiftler İçin Yaratıcı Düğün Organizasyon Fikirleri

Bürde Özçakır tarafından yazılmıştır.

3:12 dakika

29.04.2024

Klasik düğün organizasyonlarının aksine farklı fikirler arayan çiftler için birbirinden değişik düğün süsleme fikirleri bu yazıda! Burada masa-sandalye süslemesinden mekan süslemesine, gelin yolundan, ışıklandırmaya kadar pek çok değişik düğün organizasyon fikrini hayata geçirecek organizasyon şirketleriyle birlikte bulabilirsin!

düğün organizasyon fikirleri

Saydam Düğün Süslemeleri Malzemeleri

Düğünde her şeyin saydam olduğu bir dekorasyon fikrine ne dersin? Sandalyeler, aksesuarlar ve süslemeler… Klasik masa ve sandalyeler ya da klasik süslemelerin biraz dışına çıkabileceğin oldukça hoş bir fikir. Özellikle otel konseptli düğün mekanları için önereceğimiz bu dekorasyonda kullanacağın çiçekleri rengarenk seçebilirsin. Asil ve doğal bir görünüm içinse tamamı beyaz olan çiçeklere yer vermeni tavsiye ediyoruz.

Düğünde tercih edeceğin bu konsept için iletişime geçmen gereken firma: Kiralık Şamdan-!

kiraliksamdancom

Göz Alıcı Işık Merdivenli Düğün Salonu Süslemeleri

En göz alıcı düğün dekorasyon detayları arasında dans pistleri de yer alıyor. Bu alanı ihtişamlı bir ışık merdiveni ile süsleyebilirsiniz. Sen de gösterişli bir gelin-damat masası ve dans pisti süslemesi istersen bu fikri değerlendirebilirsin. Peki bu süslemeleri kim yapar diye düşünüyorsan da adresi hemen verelim: Erva Davet Organizasyon

Erva Davet Organizasyon

Sallanan Mumluklar İle Işıklandırma

Özellikle kır düğünlerine çok yakışacak bir fikir var sırada... Sallanan mumluklar, klasikleşmiş peri ışıklarından ve fenerlerden sıkılan çiftler için. Özellikle masa üstü süslemelerinde ve anı köşelerinde bu detaylara yer verebilirsiniz. Bu hoş fikir için Organizasyon Melekleri ile iletişime geçebilirsin.

she wedding events

Rustik konsepte nostaljik şarkılar ne de yakışır! Bence bu listeye göz at: Yılların Eskitemediği Nostaljik Düğün Giriş Müzikleri

Tropik Bitkiler ile Kır Düğünü Süslemeleri

Özellikle ilkbahar ve yaz aylarında, açık hava düğünü yapacak çiftler renkli tasarımları çok seviyor. Peki farklılık yaratma arayışındayken bu renkleri tropik bitkilerle verme fikri sana nasıl geliyor? My Event & Davet firmasının bu rengarenk ve iç açıcı masa süslemeleriyle düğününe enerji katabilirsin!

farklılık arayan çiftler i̇çin yaratıcı düğün organizasyon fikirleri

Monogramlı Peçetelerle Düğün Masa Süsü

Son yıllarda trendler arasında yerini alan monogramlar, bu sefer kendilerini peçetelerde gösteriyor! Gelin ve damadın isim ya da soyadlarının baş harflerinden oluşan monogramlar peçetelere işleniyor. Bu peçeteler, davetlilere ne kadar özel bir düğün organizasyonuna geldiğini bir kez daha hatırlatmış oluyor. Düğün mekanındaki masalarda böyle şık detaylarla fark yaratmak istersen, Weddingland'in bu konuda çok başarılı olduğunu söyleyebiliriz.

Weddingland

Weddingland

Weddingland

Firmayı İncele

Konforlu Koltuklar

Son yıllarda düğün dekorasyon trendleri arasında koltuklar, pek de havuz başı, kumsal, kır alanı gibi beklenmedik yerlerde karşımıza çıkıyor. Havuz başına yerleştirilen büyük koltuklar ile farklı ve konforlu bir ortam yaratmak mümkün. Bu etkileyici ambiyans için Hülya Wedding & Events ile çalışabilirsin!

Hülya Wedding

Kır Düğünü Masa Süslemelerinde Çiçek Açan Masalar!

Çiçeklerle dolu bir mekanda evleniyor olabilirsin. Peki ya masaların da çiçekler aracılığıyla mekanla bütünleşmesine ne dersin? Konuklarını üzerinde dallar, yapraklar ve çiçeklerden oluşan runnerların uzandığı gösterişli ve romantik masalarda ağırlamak istersen bu fikir tam senlik! Miness Wedding Events!

Miness Davet ve Organizasyon

Mutluluk Saçan Anı Köşesi!

Senin ve müstakbel eşinin zevklerini, hayatında önem taşıyan detayları, özel bir köşede sergilemek istersen bu fikir tam senlik. Hem belki okuldan arkadaşların, belki akrabaların da bu özel anı objelerinde kendilerinden de bir parça bulur.... Klasik bir anı köşesi yerine birlikte biriktirdiğiniz anıları değerlendirebilirsiniz. Fikri beğendiysen Exenwedding Decoration ile iletişime geçebilirsin!

Exenwedding Decoration

Sloganlı Ledler ile Düğün Organizasyon Süsleri

Mekan ışıklandırmalarına aşinayız. Peki slonganlı led tabelaların ışıklandırılmasına ne dersin? İster tüm yakınlarınızın sizinle özdeşleştirdiği bir cümle ister mutluluğunuzu yansıtan romantik bir söz... Eva Events ile çalışarak bu şık detaylara sen de düğün dekorasyonunda yer verebilirsin. Gelin takında, fotoğraf ya da tatlı köşesinde bu ışıl ışıl süslemelere yer verebilirsin.

Eva Events

Eva Events

Eva Events

Firmayı İncele

Kır Düğün Masa Süslemelerinde Bohem Ayrıntılar

Piknik ortamının sıcacık ruhunu ahşap masa ve sandalyelerle düğününe taşıyabilirsin! Ayrıca aksesuar çeşidini artırmak ya da azaltmak da senin elinde! İster sade bir runner ve yeşilliklerle masanı renklendirebilir, ister rustik ve bohem parçalardan yardım alabilirsin. Böyle bir masa konseptini özellikle ilk ve sonbahar düğünlerinde tercih edebilirsin. Bu masa süslemesi için sana yardımcı olabilecek firma ise Dika Davet!

organizasyon melekleri

Dika Davet

Dika Davet

Firmayı İncele

İşte düğün için değişik fikirleri ve bu fikirleri gerçekleştirecek organizasyon şirketlerini seninle paylaştık. Şimdi yapman gereken tek şey beğendiğin firmalardan ücretsiz fiyat teklifleri talep etmek! Eğer daha fazla düğün organizasyon şirketi listelemek istersen de hemen tıkla!

Organizasyon Firmaları

Şehrindeki en iyi organizasyon firmaları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Organizasyon firmanı bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Organizasyon kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Organizasyon Firmaları

Düğün Organizasyon kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

1 Yorum

Çiğdem Ölmez

Düğün Tarihi: 14.07.2019


Merhabalar, yaşadığım şehirde hiç organizasyon şirketi yok. Burada bir kaç düğün salonu var ve sunduğu basit masa örtüsü ve sandalye giydirme çok pahallı. Buraya elinizde varolan, çok kullanmadığınız ürünleri, konsepti yollayıp kiralatmanız mümkün müdür?

Düğün.com

Düğün.com
Merhaba, İstanbul, İzmir ve diğer illerdeki organizasyon firmalarının çoğu, şehir dışında da çalışmalar yapıyor. O nedenle beğendiğiniz organizasyon firmalarından bulunduğunuz şehir için fiyat teklifi alabilirsiniz. Şimdiden mutluluklar!

  Cevapla