Farklılık Arayan Çiftler İçin Yaratıcı Düğün Organizasyon Fikirleri

Klasik düğün organizasyonlarının aksine farklı fikirler arayan çiftler için birbirinden değişik düğün süsleme fikirleri bu yazıda. Burada masa-sandalye süslemesinden mekan süslemesine, gelin yolundan, ışıklandırmaya kadar pek çok değişik düğün organizasyon fikri bulabileceksin. Üstelik bu fikirleri hayata geçirecek organizasyon şirketleri de burada! İşte düğün için ilginç fikirler…

Düğün Aksesuarları Saydam Olsun İster Misin?

Düğünde her şeyin saydam olduğu bir dekorasyon fikrine ne dersin? Sandalyeler, aksesuarlar ve süslemeler… Klasik masa ve sandalyeler ya da klasik süslemelerin biraz dışına çıkabileceğin oldukça hoş bir fikir. Özellikle otel konseptli düğün mekanları için önereceğim bu dekorasyonda kullanacağın çiçekleri rengarenk seçebilirsin. Asil ve doğal bir görünüm içinse tamamı beyaz olan çiçeklere yer vermeni öneriyorum.

Düğünde tercih edeceğin bu konsept için iletişime geçmen gereken firma: Kiraliksamdan.com! Kendini sürekli yenileyen firmada modern ve farklı dekoratif ürünler bulabilecek, pek çok organizasyon hizmetini profesyonel bir şekilde alabileceksin. Firmanın profilini inceledikten sonra dilersen Beyoğlu’nda bulunan showroom’larını ziyaret ederek de düğün için farklı fikirler edinebilirsin.

rmktmqgmgabtm8zt - farklılık arayan çiftler için yaratıcı düğün organizasyon fikirleri

Bu Kış Konsepti İçini Isıtacak!

Sonbahar-kış aylarında evleniyorsan gelin yolunda bu konsepti en iyi şekilde kullanabilirsin. Beyaz ile kaplanmış bu yolda nikah kürsüsüne doğru ilerlerken sanki karların üzerinde yürüyormuşsun gibi bir hisse kapılacak, karla örtülmüş dalların altında hayatının en güzel “Evet” ini haykıracaksın.

Mumları süslemede kullanmayı da ihmal etme. Gelin yoluna sıralanmış mumlar, sıcak ve romantik bir atmosfer yaratacak. Farklılık sadece kış temalı gelin yolu değil elbette! Burada kullanacağın banklar. Gelin yolunun iki yanına yerleştirilecek banklar, oldukça hoş bir etki bırakacak. Bu fikri düğün alanına taşıması için iletişime geçmen gereken firma ise; Şahnaz Yıldız Organizasyon!

lbqiqvdzqciff54x - farklılık arayan çiftler için yaratıcı düğün organizasyon fikirleri

Rustik Bir İçecek Köşesi

Alkollü ya da alkolsüz düğünlerde içecek köşesi, sence de yaratıcı düğün fikirleri arasında oldukça hoş olan bir organizasyon fikri değil mi? Bu içecek köşesi için ihtiyacın olan şeyler ise; el arabası, samanlar, ağaç masalar ve tahta merdivenler! Konsept gereği en çok rustik ya da bohem düğünlere yakışacak bu dekorasyon fikrini bir organizasyon firması ile görüşerek dilediğin şekilde çeşitlendirebilirsin.

Bu rustik köşeyi düğün alanında görmek için Sadi Events ile iletişime geçebilirsin. Ayrıca sana pek çok alanda yardımcı olacak firmanın düğünde yapılacak değişik şeyler hakkındaki farklı organizasyon fikirleri de eminim çok hoşuna gidecek.

stz80vgquans2ygi - farklılık arayan çiftler için yaratıcı düğün organizasyon fikirleri

Düğün Masaları Çiçek Açsın!

Konuklarını üzerinde dalların, yaprakların ve çiçeklerin sarktığı gösterişli masalarda ağırlamak ister misin? Hatta bir de çiçeklerin arasından sarkan cam mumlukları düşün. Son zamanlarda düğün trendleri arasında yer alan bu dekorasyonu, sen de düğününde değerlendirebilirsin. Üstelik açık ya da kapalı düğün mekanı olması da fark etmiyor. Artık kapalı düğün mekanları da tamamen çiçek açıyor!

Bu tarz bir süslemede düğün masaları oldukça gösterişli olacağı için sandalye süslemesi yaptırmanı önermiyorum. Tiffany sandalyeleri çıplak bırakarak oldukça hoş bir görüntü yakalayabileceksin.

Eğer bu dekorasyon fikrini çok beğendiysen, şimdi seni bu tasarımı yapan firma ile tanıştırayım: Miness Davet ve Organizasyon!

jehjxoelzejdcj7w - farklılık arayan çiftler için yaratıcı düğün organizasyon fikirleri

Mutluluk Kelimelere Dökülsün: Anı Köşesi!

Gelen misafirlerin sana ve müstakbel eşine iletecekleri iyi dilekleri ölümsüzleştirmek istersen, anı köşesi fikri kesinlikle hoşuna gidecek. Klasik bir anı köşesi standı ve defteri yerine, bunun için özel bir alan oluşturulması, süslenmesi ve not kartları bırakılması ise oldukça değişik ve güzel bir fikir olacaktır. Hatta masaya güzel bir de fotoğraf ekleyebilirsin.

Bu dikkat çekici anı köşesinde eminim herkes temennilerini iletmek için sıraya girecek. Fikri beğendiysen Zen Davet ile iletişime geçebilirsin! Bu arada yalnızca anı köşesi değil, pek çok değişik düğün organizasyonu için de firmadan yardım alabileceğini unutma!

391fx6fslslm9xct - farklılık arayan çiftler için yaratıcı düğün organizasyon fikirleri

Tamamı Işıklandırılmış Gösterişli Bir Mekan

Mekan ışıklandırmalarına aşinayız. Kapalı alanlarda lazer ışıklar ya da kır mekanlarında led ampuller gibi pek çok seçenek var. Peki, mekanın tamamının ışıklandırılmasına ne dersin? Masalar, sandalyeler, gelin yolu, gelin masası ve hatta çiçekler bile! Balo salonu ya da otel düğünlerine çok yakıştıracağım bu mekan ışıklandırması, fotoğraflarda da harika görünecek!

Böyle bir düğün mekanında sanki yıldızlar yer yüzüne inmiş gibi hissedeceksin. Loş ışıklandırma ile romantik bir atmosfer yakalayacağın bu organizasyon fikrinin sahibi: Fikri Veren Organizasyon ve Etkinlik Atölyesi!

Firmanın diğer farklı organizasyonları için de mutlaka profil sayfasını ziyaret etmelisin. Eminim fotoğraflı karşılama köşesi fikri de sana oldukça orijinal gelecek.

fbxiwa5pdr4ippva - farklılık arayan çiftler için yaratıcı düğün organizasyon fikirleri

Gelin Takı ve Nikah Kürsüsü Süslemesi

Kim demiş gelin takı en çok açık hava düğünlerinde kullanılır diye? Kimse dememiş! E, öyleyse neden iç mekan düğünlerinde gelin takı hep geri planda kalıyor? Tamamı çiçeklerle donatılmış ve etrafı mumlarla süslenmiş böyle bir gelin yolunu, kapalı düğün alanında kullanarak farklı bir konsept oluşturabilirsin. Son zamanlarda oldukça trend olan nikah kürsüsü de değerlendirebileceğin fikirler arasında. Gelin takı ile uyumlu şekilde süslenecek kürsü de hayatının en güzel fotoğraflarına sahip olacaksın!

Bu mis kokulu gelin takını ve nikah kürsüsünü düğününün en dikkat çekici detayı haline getirecek organizasyon firmasının adı ise; Esra Gencer Event! Firmanın profil sayfasını da incelemeni tavsiye ediyorum. Çünkü pek çok farklı düğün fikirleri ile karşılaşabileceksin!

2bcgdwunjqdbeqjq - farklılık arayan çiftler için yaratıcı düğün organizasyon fikirleri

Renkli Masa Süslemesi

Klasik düğün masalarından sıkıldıysan işte sana renkli cıvıl cıvıl bir masa! Kırmızı, yeşil ve turuncunun o ahenkli görüntüsüyle beraber, gaz lambası, şamdan, bardak mumluklar ve etrafı farklı tür çiçeklerle süslenmiş ferforje mumluk masaya farklı bir hava katacak. Aksesuar çeşidini arttırmak ya da azaltmak da senin elinde! Böyle bir masa konseptini özellikle sonbahar ve kış düğünlerinde tercih edebilirsin.

Şimdi, gelelim bu masa süslemesi için sana yardımcı olabilecek organizasyon firması Aqide Events’e! Organizasyon konusunda yaratıcı ve sıra dışı olduklarını vurgulayan firmanın profili görülmeye değer. Özellikle mekan ışıklandırmaları ve masa süslemeleri konusunda oldukça dikkat çektiklerini söyleyebilirim.

uruqxaijucpfocdc - farklılık arayan çiftler için yaratıcı düğün organizasyon fikirleri

İşte düğün için değişik fikirleri ve bu fikirleri gerçekleştirecek organizasyon şirketlerini seninle paylaştım. Şimdi yapman gereken tek şey beğendiğin firmalardan ücretsiz fiyat teklifleri talep etmek! Eğer daha fazla düğün organizasyon şirketi listelemek istersen de hemen tıkla!

Şehrindeki 184 Düğün Organizasyon Firması Düğün.com’da!

Ücretsiz Fiyat Teklifi Almak İçin Hemen Tıkla!
Bu makale Nazik Duygu Tutumoğlu tarafından yazılmıştır.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz

Yorumunuz başarıyla alınmıştır, editörlerimizin onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.