Petra Event

Mesaj Gönder

0212 963 04 96

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Engin Gül
  İşletme Müdürü

 • Satış Müdürü

Petra Event Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
400-500 TL

Petra Event Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Demo Masa
Evet
Konsept/Tema Geliştirme
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet

Petra Event Sıkça Sorulan Sorular

Verilen Hizmetler

Araç kiralama, Balayı, Barkovizyon, Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü


Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız?

Creative Dekorasyon


Organizasyon Mekanı

Balo Salonu, Bahçe/Kır Düğünü, Plaj/Sahil Düğünü, Havuz Başı Düğünü, Kulüp/Davet Alanı, Restoran, Tekne/Yat Düğünü, Düğün Salonu

Tüm Sorular

Petra Event Hakkında

Düğününüzün profesyonel ellerle tasarlanmasını istemez miydiniz?

Petra Event olarak en özel günlerinde hataya mahal vermek istemeyenlerin mutlak adresiyiz. Düğün organizasyonunda kurumsal bir boyut kazandıran firmamız 7 yılı aşkın süredir mutluluk dolu anlarınızı hayallerinizdeki gibi gerçekleşmesini sağlıyor.

İstanbul’da düğün organizasyon sektöründe başladığımız serüvende bugün dünyanın her noktasına ulaşıyor, dünya çapında çiftlerin çözüm ortakları oluyoruz.

Alanında tecrübeli 15 kişilik ekibimizle düğün gününüzü ilk aşamasından son aşamasına kadar tasarlıyor, dileklerinizi gerçek hayata yansıtıyoruz.
Çiftlerin bizimle iletişim kurup geniş seçenek yelpazemizden diledikleri ürünleri seçmesi bizim için yeterli! Elimizde olmayan bir ürün süslüyorsa şayet hayallerini; bu aşamada yine çiftlerimizi zor durumda bırakmak istemiyor, ürünün teminini de sağlıyoruz aynı zamanda.

Gülün tagınızdan gösterişli bir şekilde geçip kırmızı halının üzerinde sahneye süzülürken…

Konukların masalarıysa sizi neşelendirmeye yetecek kadar hem sevgi dolu gözler barındırıyor hem de sizin dileklerinize özel hazırlanmış tasarımlar. Aynalı suplalar ya da gümüş tabaklar… Belki bembeyaz masalar ve üzerine dizilmiş romantik şamdanlar. Masalardan seçeceğiniz canlı çiçeklerin kokuları yükseliyor…

Müzik başlıyor o an… Dilerseniz bir dj, dilerseniz sanatçıyla gecenizi şarkılarla renklendiriyor. Üstelik geniş repertuarımız sayesinde dilediğiniz şarkılar söylenecek ve size pistte çılgınlar gibi eğlenmek kalacak… Sahne için özel getirdiğimiz ışık ekipmanlarımız sayesinde siz pistte çılgınlar gibi dans ederken tüm gözler sizin üzerinizde olduğu gibi tüm ışıklar da sizi takip edecek. Sahneyi bir yıldız gibi parlatırken ışıklarımız size destek olacak…

Düğünde kesmek istediğiniz gösterişli pastanızdan, konuklarınız için hazırladığınız nikah şekerine kadar her detayda çiftlerimiz için çözümler sunuyoruz. Süreci başından sonuna kadar hayallerinizdeki gibi yöneten Petra Event ekibiyle sizlere yalnızca anın tadını çıkarmak kalıyor!

Hayallerinizdeki düğüne ulaşmak için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz… Sonrasında tüm dileklerinizi önünüze sunmak için yanınızda olacağız…

Deneyim

Petra Event olarak onlarca farklı konsept ve yüzlerce işlerde hem bireysel hem de kurumsal olarak müşterileri ve misafirlerimize hizmet veriyoruz. Hepsi alanında uzman iş ortaklarımız ile ortak bir istişare ile dilediğiniz konsept, tasarım ya da dekorasyonu sizlerle buluşturuyoruz. Diğer firmalardan farklı olarak kurumsal alanda kazandığımız deneyimlerimizi de aktardığımız düğünlerde sizleri özel kılacak her türlü hizmet ve ayrıntıyı sizlere sunmaktan, paylaşmaktan ve en önemlisi de uygulamaktan büyük keyif alıyoruz. Özel günlerinizde sizlerle bir arada olabilmeyi bizler için büyük bir şans olarak görüyor ve kendimiz de misafirlerimize bu özel günü daha anlamlı kılabilmek için elimizden geleni ardımıza koymuyoruz.

En güzel günleriniz en iyiler ile şekillensin !

İstanbul merkezli yeni nesil etkinlik ve organizasyon şirketi Petra Event’e hoş geldiniz. Yapacağınız iş toplantı ve yemekleri, galalar, spor kulübü etkinlikleri ve düğün, doğum günü, davet ve tüm diğer özel günlerinizde Petra Event farkını yaşayın.

Hizmetler

Düğün Organizasyonu
Nikah Masası ve Nikah Kürsüsü
Gelin Yolu ve Giriş Süslemesi
Masa ve Sandalye Giydirmesi
Çiçek ve Şamdan Modelleri
Supla ve Peçete Bileziği
Salonun Kumaş Giydirmesi

Kına Gecesi Organizasyonu
Kına Tahtı ve Kına Koltuğu
Halk Oyunları Ekibi
Bindallı ve Yöresel Kıyafetler
Kına Sepeti ve Hediyelikler
Kına Köşesi ve Kınacı Bayan
Kına Temalı Otantik Süsleme

Doğum Günü Organizasyonu
Her Yaş İçin Doğum Günü
Mekan Önerileri
Mekanın Süslenmesi
Müzik Grupları ve DJ
Yaş Pasta, Kiralık Limuzin
Havai Fişek Gösterisi

Mezuniyet Balosu Organizasyonu
Mekan Temini ve Süslemesi
Müzik Grupları ve Dj
Sahne ve Işık Sistemleri
Hatıra Albümü Hazırlanması
Temalı Kostümler
Davetiye, Kiralık Limuzin

Gelin Buketi ve Gelin Arabası
Canlı Çiçekler ile Gelin Buketi
Yapay Çiçekler ile Gelin Buketi
Gelin Tacı ve Bilekliği
Nedime Bilekliği
Damat Yaka Çiçeği
Gelin Arabası Süslemesi

Orkestra ve Sahne Sistemleri
Müzik Grubu Temini
DJ Temini
Halk Oyunları Ekibi Temini
Ses Sistemi
Işık Sistemi
Platform

Personel Temini
Hostes ve Host Temini
Garson ve Şef Garson
Aşçı ve aşçıbaşı
Vale
Güvenlik Personeli

Yeni Yıl Partisi Organizasyonu
Mekan Temini ve Organizasyon
Mekanın Konsept Süslenmesi
Müzik Grubu ve Dj
Limuzin ve Vip Araçlar
Havai Fişek Gösterisi
Süpriz Hediyeler Hazırlanması

Catering Hizmetleri
Düğün Menüsü Hazırlanması
Düğünlerde Catering
Şirket ve Kurum Yemekleri
Açılış Kokteyli
Evde Davet Yemekleri
Garson ve Ahçı

İftar Yemeği Organizasyonu
Masa ve Sandalye
Fasıl Ekipleri
Garson ve Aşçı
Ses Sistemi
Platform

İşyeri Açılış Organizasyonu
Balon Süslemesi
İşyerinin Süslenmesi
Palyaço ve Animatör
Araç ve Vale
Güvenlik Personeli
Ses Sistemi Kiralama

Düğün Ekipmanları Kiralama
Tiffany Sandalye Kiralama
Banket Masa Kiralama
Masa Şamdanları Kiralama
Gelin Yolu Kiralama
Nikah Masası Kiralama
Ses Sistemi Kiralama

Toplantı Organizasyonu
Toplantı Masa ve Sandalye
Toplantı ve İş Yemekleri
Kokteyl Alanı Kurulumu
Karşılama Ekibi
Yemek ve İçecek Servisi
Sahne Kurulumu
Platform Kurulumu

Dekorasyon / Süsleme

Petra Event olarak onlarca farklı konsept ve yüzlerce işlerde hem bireysel hem de kurumsal olarak müşterileri ve misafirlerimize hizmet veriyoruz. Hepsi alanında uzman iş ortaklarımız ile ortak bir istişare ile dilediğiniz konsept, tasarım ya da dekorasyonu sizlerle buluşturuyoruz. Diğer firmalardan farklı olarak kurumsal alanda kazandığımız deneyimlerimizi de aktardığımız düğünlerde sizleri özel kılacak her türlü hizmet ve ayrıntıyı sizlere sunmaktan, paylaşmaktan ve en önemlisi de uygulamaktan büyük keyif alıyoruz. Özel günlerinizde sizlerle bir arada olabilmeyi bizler için büyük bir şans olarak görüyor ve kendimiz de misafirlerimize bu özel günü daha anlamlı kılabilmek için elimizden geleni ardımıza koymuyoruz.

En güzel günleriniz en iyiler ile şekillensin !

Ek Hizmetler


Dekorasyona dair herhangi bir konsept, tasarım ya da dizaynı kreatif ekibimiz ile birlikte sizler için geliştiriyoruz. İşin A'dan Z'sine çalışmalarımızı en güzel şekilde yaparak hem sizlerle ortak bir faaliyet gerçekleştirmiş hem de günümüzü en güzel şekilde yaşamamıza hep birlikte olanak sağlamış oluyoruz. Hem kurumsal hem de bireysel işlerde kazandığımız deneyimlerimizi en güzel şekilde aktardığımız düğünlerimizde en "işin içinden çıkılmaz denilen anlarda" bile aldığımız inisiyatiflerle ile düğün gününüzün en güzel şekilde geçmesi için bizler buradayız.

Uzman ekip ve partner kuruluşlarımızla birlikte yaptığımız çalışmalarda özel günlerinizi çok daha anlamlı kılabilmek ve gözünüz arkada kalmadan en güzel şekilde yaşayabilmenize olanak sunuyoruz.

Her bir etkinliğin bir hikaye üretimi olduğuna inanan bizler, bu hikayelerin müşterilerimizce en güzel şekilde hatırlanması için çalışıyoruz.

Bunun için çalışıyor, fikirler üretiyoruz.

Bundan sonra da siz değerli müşterilerimizin ihtiyaç, talep ve beklentilerini göz önüne alarak üst düzey kaliteyle hizmet vermeye devam edeceğiz.
Uzman ve tecrübeli ekibimiz ve çözüm ortaklarımız ile birlikte dekor, çiçek, catering, sahne kurulumu ve bir organizasyon için gerekli diğer tüm istekleriniz için bizlere ulaşabilirsiniz.

Gelin, hatırlamaya değer nice etkinlikleri birlikte gerçekleştirelim.

İletişim

 • Telefon: 0212 963 04 96
 • Adres:

  Etiler/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Petra Event Yol Haritası

Petra Event Yorumları (5)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Serenay & Feyzi

Düğün Tarihi: 29.10.2022


Her şey çok güzeldi. çok memnun kaldık. mekanımızın süslenmesi konusunda ve teknik konularda yardım almıştık oldukça keyifli bir düğünümüz oldu.

Ayşe & Kemal

Düğün Tarihi: 11.05.2022


düğünümüzde her türlü eksikliği suzan hanım sayesinde kapattık. istediğimiz her konuda yardımcı oldu. öneririz

Selenay & Ahmet

Düğün Tarihi: 19.11.2021


Eşimle beraber hızlı bir düğün kararı almıştık. Çok markadan teklif aldık ancak Suzan hanımlarla beraber ilerledik. Sağolsunlar zerre içimizde keşke şu da olsaydı diye soru işareti kalmadı. Değerli Petra ekibine bir kez daha teşekkür ederim. Evlenecek tüm çiftlere de şimdiden mutluluklar diliyorum.

Gizem & Hakan

Düğün Tarihi: 12.08.2021


Düğün tarihimiz hatta mekanın değişmesine rağmen Suzan hanım bizlere çok yardımcı oldu. Bir arkadaşımın önerisi ile kendileri ile çalıştık. Bizlere verdiği fikirler çok iyiydi.

Cemile & Furkan

Düğün Tarihi: 05.09.2019


Düğün comdan kendilerine ulaştım. Güzel bir şekilde düğünümüzü yaptık. Daha sonraki zamanda kuzenimin de nişanı ve düğününü birlikte yaptık.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.