Isparta Düğün Organizasyon Firmaları

İstediğin mükemmel düğüne sahip olabilmen için Isparta düğün organizasyon firmalarını araştırıp listeledik. Kolayca organizasyon detaylarını incele, indirimli fiyatlarla düğün organizasyonunu planla!

5 firma

Yediden Yetmişe Event

Merkez

Yediden Yetmişe Event

Yediden Yetmişe Event, Isparta merkezde bulunan düğün organizasyonlarının yapıldığı bir mekândır. Minimum paket fiyatı 100 TL ve üzeridir. Organizasyonunuzdan en az bir hafta öncesinde rezervasyon...

100 TL ve üzeri

Min. Paket Fiyatı

Çiçek

Verilen Hizmetler

66 1
İncele
Şekercim Şekerleme Organizasyon

Merkez

Şekercim Şekerleme Organizasyon

Şekercim Şekerleme & Organizasyon 2008 yılında 6 kişilik bir ekip ile organizasyon hizmetine başladık. Şekercim Organizasyon olarak 2011 yılında ismimizin tescilini aldık ve tescilli bir marka...

5-10 TL

Min. Paket Fiyatı

Nikah şekeri

Verilen Hizmetler

%30 7 1
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Organizasyon Firmaları

Isparta’da Düğün Organizasyon Önerileri

Düğün planlaması ve düğün mekanı seçimi sonrasında sıra düğün organizasyonu firması ile anlaşma sağlamaya geldi. Aradığınız organizasyon şirketinin tüm taleplerinizi yerine getirebilecek profesyonelliğe ve kaliteye sahip olmasına özen göstererek seçim yapmanızı tavsiye ederiz. Böylece organizasyon sürecini sorunsuz bir şekilde geçirebilirsiniz. Düğün yapacağınız mevsimin özelliklerine ve mekana göre planlama yaparak hoş bir düğün teması oluşturabilirsiniz. Örneğin kış düğünü için bir kış bahçesi ile anlaşma sağladıysanız organizasyon şirketinden sizin için bir kış konsepti oluşturmasını isteyebilirsiniz. Buz mavisi, lacivert ve bordo renklerde bir mekan süslemesinin yanı sıra, kurumuş çiçekler, şamdanlar ve dekoratif mumlarla da şık bir masa süslemesi yapabilirsiniz. Masalarda kar tanesi şeklinde servis altıkları kullanabilir ya da masalar üzerine misina ile tavandan sarkıtılmış kar taneleri kullanabilirsiniz. Yaz düğünleri içinse düğün salonu süsleme konusunda mevsim çiçeklerinden yardım alabilirsiniz. Masa ve sandalye giydirme için açık renk kumaşlar ve tüller kullanılabilir. Masalarda rengarenk çiçekler ve Isparta’nın meşhur güllerinden faydalanılabilir. Kır bahçesinde yapılacak bir düğün için çiçekli bir gelin yolu yapılabilir. Mekan aydınlatmasında renkli ışıklandırmalardan ya da ferforje aydınlatmalardan yararlanılabilir.

Isparta’da anlaşacağınız düğün organizasyon şirketleri arasında tercihte bulunurken dikkat etmeniz gereken şey, mekan özellikleri ve bütçenizdir. Bütçenize uygun ve kaliteli bir hizmet alabilmek için beğendiğiniz organizasyon firmalarıyla iletişime geçmeyi ve tüm detayları konuşmayı ihmal etmeyin. Ayrıca firmalardan ücretsiz fiyat teklifleri de alabileceğinizi unutmayın!