Düğün Organizasyon

Yalova Düğün Organizasyon Şirketleri

Merkez Demix Organizasyon

100-200 TL

Merkez Jade Organizasyon

400-600 TL

Çiftlikköy Bulut Production

100-200 TL

Merkez KN Organizasyon

100-200 TL

Merkez Emirhan Organizasyon

2.000 TL'den fazla

Merkez Balonevi Party Store

400-600 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Yalova Düğün Organizasyon

Yalova’da düğün yapacak olan çiftlerin imdadına organizasyon firmaları yetişiyor! Düğün mekanları standart süslemeler, masa sandalye temini gibi hizmetleri sunarken; organizasyon firmaları ihtiyacınız olan her hizmeti sunuyor.

Yalova organizasyon firmaları; masa / sandalye temini, LCV, mekan giydirme, nikah şekeri, pasta, sanatçı, servis ve hizmet elemanı, süsleme, araç kiralama, barkovizyon, catering, çiçek, davetiye, dekor, DJ, fotoğraf / video, havai fişek, ışık ve ses ekipmanı hizmetlerinin hepsini çiftlere sunuyor.

Yalova düğün organizasyon şirketlerinin çoğu çiftlere özel demo bir masa hazırlayabiliyor. Düğününüzden önce firmayla görüşüyorsunuz ve düğününüzde hazırlayacakları masanın aynısını size sunuyorlar. Böylece değiştirmek istediğiniz bir detay olursa belirtebiliyorsunuz.

Organizasyon firmalarının ellerinde hazır konseptler bulunuyor. Bunlardan birini seçebiliyorsunuz. Ama dilerseniz tamamen size özel temalar da oluşturabiliyorlar. Siz istediklerinizi anlatıyorsunuz, onlar planlayıp sizinle paylaşıyor.

Yalova organizasyon şirketleri, daha önceden yaptıkları çalışmaların fotoğraflarını firma sayfalarında paylaşıyorlar. Bu fotoğraflar çiftlere fikir vermekle kalmıyor, firmanın işinde ne kadar başarılı olduğunu da ortaya çıkarıyor.

Eğer tamamen size özel bir konsept oluşturulmasını istiyorsanız, elinizi çabuk tutmanızı öneriyoruz. Çünkü planlamanın yapılması, aksesuarların temin edilmesi ve onaylanmanın uzun süreceğinden son ana bırakmamanızda fayda var.

Düğün Organizasyonu Yalova’da Nasıl Yapılır?

Öncelikle anlaşacağınız düğün mekanının, dışarıdan bir organizasyon firmasıyla çalışmanıza müsaade edip etmeyeceğini öğrenmelisiniz. Çünkü bazı firmalar sadece kendi bünyelerindeki ekiple çalışılmasını şart koşabiliyorlar.

Düğün mekanınızdaki tüm masa ve sandalyelerin süslemelerini organizasyon firmalarına yaptırabiliyorsunuz. Düğün günü erken saatlerde mekana geliyor ve istediğiniz her detayı hazırlıyorlar.

Yalova organizasyon şirketleri, özellikle masa süslemelerinde birçok alternatif sunuyor. Size birden fazla şamdan, vazo, mumluk ve servis takımı modelleri gösteriyorlar. Bunlardan beğendiklerinizi kullanıyorlar.

Standart süslemelerin yanı sıra oluşturulmasını istediğiniz anı ve fotoğraf köşeleri, gelin takı, gelin yolu, nikah alanı gibi detaylar için de firmalardan destek alabiliyorsunuz.

Düğün mekanınızın girişinden itibaren davetlilerle ilgilenecek olan personelleri, organizasyon firması aracılığıyla seçebiliyorsunuz. Hatta servis personellerinin kıyafetlerine kadar talepte bulunmanız mümkün oluyor.

Yalova düğün organizasyon firmalarından sanatçı / DJ talebinde de bulunabiliyorsunuz. Firmaların anlaşmalı oldukları müzisyenlerden tarzınıza en yakın olanları eleyip, sizi en çok eğlendirecek ekibi seçebiliyorsunuz.

Düğününüzün başından sonuna kadar sizinle ilgilenen bir ekip oluyor. Organizasyon firmalarının sorumluları tarafından yönlendiriliyor; ilk dansınızdan pasta kesiminize, takı töreninizden after partinize kadar yapmanız gereken her aktivitede sizi bilgilendiriyorlar.

Dans gösterisi, havai fişek şovu gibi ekstra talepleriniz olabilir. Bu tarz istekleriniz için de Yalova’daki organizasyon firmalarıyla görüşmeniz yeterli oluyor.

Yalova Düğün Organizasyon Fiyatları

Anlaşacağınız düğün mekanının, paket dahilinde size sunduğu hizmetlere göz atarak başlayın taleplerinizi oluşturmaya. Mesela mekanın masa ve sandalyeleri hoşunuza gittiyse, ekstra olarak kiralama yapmanıza gerek kalmayacak. Paket dahilinde düğün pastası sunuluyorsa, organizasyon firmasına bunun için ücret ödemenize gerek olmayacak. Bunlar gibi detayları netleştirdikten sonra organizasyon firmasıyla fiyat çıkarmak için masaya oturabilirsiniz.

Yalova organizasyon firmalarından masa ve sandalye süslemesi hizmeti alınacaksa, çiftlere kişi başı rakam sunuyorlar. Kişiye özel servis takımları, sunum tabakları, masalara özel şamdanlar ve benzeri aksesuarlar kullanacakları için davetli sayınıza göre bir rakam çıkarıyorlar.

Şov, orkestra, catering gibi diğer hizmetlerin hepsinin ayrı bir fiyatlandırması var. Eğer standart paket sunmalarını isterseniz; bunlar genelde süslemeleri kapsayacaktır.

Eğer Yalova organizasyon firmasını şehir dışındaki bir etkinliğe de çağırmak isterseniz, fiyatlar artıyor.

Düğününüzün haricinde kına ve nişan organizasyonlarınızı da aynı firmaya yaptırmak isterseniz, size özel indirimler yapabiliyorlar.

Yalova’daki düğün organizasyon firmalarını inceleyip, çalışmalarını beğendiğiniz şirketlerden fiyat teklifi almayı ihmal etmeyin.

Tüm İlçeler Organizasyon Firmaları

Tüm Şehirler Organizasyon Firmaları

Diğer Organizasyon Firmaları