Sinan Kuaför

E-posta Gönder

  • Kocasinan, Kayseri.

Ekiple Tanışın

Sinan Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500 TL'den az

Sinan Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Hayır
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Sinan Kuaför Sık Sorulan Sorular

Sinan Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Sinan Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


Sinan Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Sinan Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Sinan Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Sinan Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Sinan Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Sinan Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Sinan Kuaför Hakkında

Düğün gününde muhteşem görünmek, gelinliğinizle bir bütün oluşturacak şekilde saç ve makyajı taşımak her gelinin hayalidir. O gün geldiğinde; hayatını birleştireceği kişiyi en güzel haliyle karşılamak ister. Bunu çok iyi biliyoruz e anlıyoruz. Biz de Sinan Kuaför Kayseri ailesi olarak, sizin bu isteğinize cevap verebilmek için çalışıyoruz.

Şimdiye dek, kuaför salonumuzda pek çok gelini ağırladık ve bir gelinin bizden ne beklediği hakkında fazlasıyla bilgi sahibi olduk. Bu beklentileri karşılamak için elimizden geleni yapıyoruz. Misafirlerinizin karşısında adeta bir kuğu gibi süzülmenizi sağlıyoruz.

Kayseri Kocasinan’da hizmet veren kuaför salonumuzda kalıcı kaş uygulamasının yanı sıra, kişiye özel saç kesimi ve renklendirme uygulamaları da yapıyoruz. Gelin saçı e makyajı ise bizim en çok önem verdiğimiz konu. Düğün gününüzde saç ve makyajınızı bize emanet ederseniz, bizimle düğün tarihinizden 4 hafta önce iletişim geçmenizi bekliyoruz. Böylece randevunuzu oluşturup, herhangi bir aksiliğin önüne geçmiş oluyoruz.

Düğün gününüzde; düğün konseptinize, gelinliğinize ve vücut ölçülerinize göre saç modelinizi belirliyoruz. Eğer saç aksesuarı veya taç kullanacaksanız, buna uygun bir modeli uyguluyoruz. Aksesuarların, saçınıza ayrı bir hava kattığını ve fotoğraflarda da çok güzel göründüğünü belirtmek isteriz. Bunun için gelinlerimize kesinlikle bir gelin tacı veya minik incilerle süslenmiş saç tokaları kullanmalarını öneriyoruz.

Makyajınız için; tercih ettiğiniz makyaj tarzını makyözlerimiz ustalıkla uyguluyor. Doğal tonlar veya renkli makyajlar, hangisini isterseniz onu yapıyoruz. Düğününüzde hayal ettiğiniz şekilde görünmenizi istiyoruz. Sonrasını saçınızı ve makyajınızı sabitlemek için özel spreyler kullanıyoruz.

Size sunduğumuz hizmetlerden bahsettik. Düğün gününüzde sizi hazırlamak için sabırsızlanıyoruz. Siz de kararınızı verdiyseniz; Sinan Kuaför iletişim bilgileri ve detaylar için bize ulaşın! Bunun için yapmanız gereken, sayfanın hemen yanında bulunan formu doldurmak!

İletişim

  • Adres:

    Erciyes Evler Mah. Ferruha Güpgüp Cad. Borahan Apt. No:4/B Kocasinan Kayseri

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.