Sinan Kuaför

E-posta Gönder

 • Kocasinan, Kayseri.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Sinan Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Sinan Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Sinan Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sinan Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Sinan Kuaför Hakkında

Düğün gününde muhteşem görünmek, gelinliğinizle bir bütün oluşturacak şekilde saç ve makyajı taşımak her gelinin hayalidir. O gün geldiğinde; hayatını birleştireceği kişiyi en güzel haliyle karşılamak ister. Bunu çok iyi biliyoruz e anlıyoruz. Biz de Sinan Kuaför Kayseri ailesi olarak, sizin bu isteğinize cevap verebilmek için çalışıyoruz.

Şimdiye dek, kuaför salonumuzda pek çok gelini ağırladık ve bir gelinin bizden ne beklediği hakkında fazlasıyla bilgi sahibi olduk. Bu beklentileri karşılamak için elimizden geleni yapıyoruz. Misafirlerinizin karşısında adeta bir kuğu gibi süzülmenizi sağlıyoruz.

Kayseri Kocasinan’da hizmet veren kuaför salonumuzda kalıcı kaş uygulamasının yanı sıra, kişiye özel saç kesimi ve renklendirme uygulamaları da yapıyoruz. Gelin saçı e makyajı ise bizim en çok önem verdiğimiz konu. Düğün gününüzde saç ve makyajınızı bize emanet ederseniz, bizimle düğün tarihinizden 4 hafta önce iletişim geçmenizi bekliyoruz. Böylece randevunuzu oluşturup, herhangi bir aksiliğin önüne geçmiş oluyoruz.

Düğün gününüzde; düğün konseptinize, gelinliğinize ve vücut ölçülerinize göre saç modelinizi belirliyoruz. Eğer saç aksesuarı veya taç kullanacaksanız, buna uygun bir modeli uyguluyoruz. Aksesuarların, saçınıza ayrı bir hava kattığını ve fotoğraflarda da çok güzel göründüğünü belirtmek isteriz. Bunun için gelinlerimize kesinlikle bir gelin tacı veya minik incilerle süslenmiş saç tokaları kullanmalarını öneriyoruz.

Makyajınız için; tercih ettiğiniz makyaj tarzını makyözlerimiz ustalıkla uyguluyor. Doğal tonlar veya renkli makyajlar, hangisini isterseniz onu yapıyoruz. Düğününüzde hayal ettiğiniz şekilde görünmenizi istiyoruz. Sonrasını saçınızı ve makyajınızı sabitlemek için özel spreyler kullanıyoruz.

Size sunduğumuz hizmetlerden bahsettik. Düğün gününüzde sizi hazırlamak için sabırsızlanıyoruz. Siz de kararınızı verdiyseniz; Sinan Kuaför iletişim bilgileri ve detaylar için bize ulaşın! Bunun için yapmanız gereken, sayfanın hemen yanında bulunan formu doldurmak!

İletişim

 • Adres:

  Erciyes Evler Mah. Ferruha Güpgüp Cad. Borahan Apt. No:4/B Kocasinan Kayseri

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.