100 - 875 Kişi
250 - 500 TL
50 - 150 Kişi
250 - 500 TL
200 - 1500 Kişi
250 - 500 TL
100 - 625 Kişi
250 TL'den az
100 - 450 Kişi
250 TL'den az
100 - 450 Kişi
250 - 500 TL
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Sosyal Tesislerin Ulaşım Avantajı Yüz Güldürüyor!

Sosyal tesisler kamu kurumlarının bünyesinde yer aldıkları için merkezi konumlarda bulunurlar ve ulaşımları çok kolaydır. Ayrıca otopark hizmeti sunuyor olmaları da onları tercih edilir hale getiriyor. Düğünlerin en büyük problemi olan park sorununu ortadan kaldıran bir tesis stressiz bir düğüne de imkan sağlıyor. Bu nedenle son yıllarda sosyal tesislerde yapılan düğünlerde ciddi oranda bir artış var. Özellikle şehir dışından gelecek çok konuğunuz varsa sosyal tesis düğünleri onlar için büyük avantaj sağlayacak. Ulaşımın yanı sıra konaklama hizmeti de alabileceğiniz sosyal tesisler, pek çok mekan seçeneğine göre daha uygun bütçeli olduğu için de çiftler tarafından oldukça sık tercih ediliyor.

Sosyal tesisler arasında en çok tercih edilen öğretmenevi, havuz başı, açık ve kapalı alan seçenekleriyle oldukça iyi koşullarda düğün hizmeti sunuyor. Eğer ailenizde bir öğretmen varsa ekstra indirimlerden de yararlanabiliyor olmanız, bütçenize dost bir düğün organizasyonu yapmanıza imkan sağlayacak. Sosyal tesiste yaz düğünü yapacaksanız, fotoğraf çekimi için de o alanı kullanabilirsiniz. Böylece, yeşillikler içinde bir doğa çekimi sonrası hemen düğün alanına geçerek yolda vakit kaybetmeyeceksiniz.

Sosyal tesislerin ulaşım ve yer avantajlarının yanı sıra bir diğer yüz güldüren avantajı zengin menü seçeneği ve profesyonel mutfak hizmetine sahip olmasıdır. Eğer yemekli düğün organizasyonu düşünüyorsanız, sosyal tesislerde diğer yemekli düğünlere nazaran çok daha uygun bütçeli bir organizasyon planlayabilirsiniz. Kayseri’deki sosyal tesislerle iletişime geçmek için acele etmenizde fayda var. Erken rezervasyon yaptırmazsanız düğün zamanınızda size uygun bir tesis bulamayabilirsiniz.

Tüm İlçeler Sosyal Tesisler

Tüm Şehirler Sosyal Tesisler