Hairstyle Canan Murat Duman

1 Yorum

E-posta Gönder

 • Kocasinan, Kayseri.

Ekiple Tanışın

Hairstyle Canan Murat Duman Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Hairstyle Canan Murat Duman Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Hairstyle Canan Murat Duman Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Hairstyle Canan Murat Duman Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Cilt bakımı, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Hairstyle Canan Murat Duman Hakkında

Aralık 2018 tarihinde açtığımız salonumuz Sen Kuaför ve Güzellik Merkezi’ni hala ilk günkü heyecanımız ve hevesimizle işletiyoruz. Bulunduğumuz konum itibariyle Kayseri Kocasinan kuaförleri arasında yer alıyoruz ve gerek işlem yelpazemiz gerekse kalite standartlarımız sayesinde rakiplerimizden ayrılıyoruz. Hem haftanın 7 günü bilfiil çalışarak konuklarımıza kesintisiz hizmet sunmamızı hem de profesyonel oluşlarıyla uygulamalarımızdan en iyi sonuçları almamızı sağlayan tecrübeli bir ekibe sahibiz.

Sen ekibi olarak salonumuzsa hem güzellik merkezi işlemleri hem de kuaförlük işlemlerini bir arada verebiliyoruz. Bunun için yeterli donanımımız, alanımız ve altyapımız var. Güzellik için; buz lazer epilasyon, cilt bakımı, hydrafacial, cilt temizliği, peeling, kırışıklık giderme, siyah nokta temizliği, leke açma, yüz masajı gibi uygulamalarımız mevcut. Kuaförlük içinse; saç ve türban tasarımı, porselen makyaj, kesim, boya ve renklendirme, ombre ve sombre, röfle, balyaj, perma, fön, manikür ve pedikür gibi uygulamalar. Tüm bunlara ek olarak özel gün ve geceler için de kadınları ağırlıyor, onların saç ve makyajlarını yaparak organizasyonlarına hazırlanmalarını sağlıyoruz.

Bu özel günleri düğünler başta olmak üzere şu şekilde sıralayabiliriz; kına geceleri, sünnet törenleri, söz ve nişan merasimleri, nikahlar ve mezuniyet baloları gibi etkinlikler. Özellikle de düğün gibi çok önemli ve tekrarı olmayan böyle büyük bir günde gelinlerimize büyük bir özen gösteriyoruz. Hayal ettiği görünüme ulaşması için elimizden geleni yapıyor, aynı zamanda stresten uzak bir şekilde rahatça tam zamanında hazırlanmasını sağlıyoruz. Diledikleri model ve tarza göre saç ve türban tasarımını yapıyor, pürüzsüz bir görünüm için de porselen makyajla tamamlıyoruz.

Kocasinan kuaförleri arasında en iyilerden biriyle çalışmak isterseniz Sen Kuaför ve Güzellik Merkezi olarak bizi seçin. Detaylı bilgi için yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Erkilet Dere Mah. 4342.Sok. Tunçkaya Apt. Kocasinan/Kayseri

 • E-posta

  E-posta Gönder

Hairstyle Canan Murat Duman Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Aslı & Mahmut

Düğün Tarihi: 01.06.2021Hiç yipratmadilar tam istediğim gibi oldu tonu saçımin biraz yogunlardi ancak çok beğendim teşekkürler

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.