Nostalji Kuaför Hayrullah

E-posta Gönder

Nostalji Kuaför Hayrullah Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  600-800 TL

Nostalji Kuaför Hayrullah Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Nostalji Kuaför Hayrullah Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Nostalji Kuaför Hayrullah Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, El / Ayak masaj, Manikür / Pedikür, Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  15

Nostalji Kuaför Hayrullah Hakkında

Yaptığı saç ve makyaj modellerini sanat olarak gören ve en mutlu günlerinde gelin adaylarına hizmetlerini profesyonelliğini ve tecrübesini birleştirerek sunan Nostalji Kuaför Hayrullah, sektördeki 25 yılı aşkın tecrübesi sayesinde Kayseri’de adını sıkça duyurdu. Kendini sürekli yeniledi, bünyesinde çalışan ekibiyle birlikte düğünlerinde yıldız gibi parlayacak gelinlere kaliteli bir hizmet verdi. Saç modelleri ve makyaj stilleriyle ilgili gerekli eğitim ve sertifikaları alarak meslek aşkını uzmanlaştırdı.

Gelin saçı ve makyajı hizmetini uzman bir kadroyla veren Nostalji Kuaför Kayseri’deki misafirlerine, sektörün en iyi markalarıyla hizmet veriyor. En kaliteli güzellik ürünlerini ve makyaj malzemelerini kullanarak güzelliğinizi ortaya çıkarıyor.

Salonumuzda saç ve makyaj hizmetiniz için önce karşılıklı olarak konuşuyor ve aklınızdaki modelleri öğreniyoruz. Eğer herhangi bir fikriniz yoksa yeni trendleri takip eden ekibimizin önerilerinden yararlanabiliyorsunuz. Makyajınızı yaparken saçınızın bozulma riskini göz önünde bulundurduğumuz için önce makyajınızı yapıyoruz. Makyajınız için cildinizi temizliyor ve pürüzsüz bir hale getiriyoruz. Bu da makyajın kalıcılığını ve parlaklığını artırıyor. Pastel renkler, buğulu renkler, canlı renkler ya da istediğiniz stili yetenekli eller aracılığıyla uyguluyoruz. Makyajınızı tamamladıktan sonra saçınıza geçiyoruz. Son yıllarda sıkça tercih edilen ve moda dünyasında favori olan modelleri beğeninize sunuyoruz. Yarım toplu saç modeli, örgülü saç modeli, düşük at kuyruğu modeli, bantlı saç modeli, çiçekli saç modeli gibi modellerde güzel dokunuşlar yapabiliyoruz. Tabii ki bu modelleri gelinliğiniz ve duvağınızla da uyumlu olacak şekilde seçmenizi öneriyoruz. Unutmayın, Nostalji Kuaför olarak bütünüyle kusursuz görünmenizi istiyoruz, bunun için de hem hizmetlerimizde hem de verdiğimiz fikir ve önerilerde sizi düşünüyoruz!

Tasarımlarıyla, kaliteli hizmetiyle ve güler yüzlü çalışanlarıyla Kayseri’deki aradığınız kuaförü bulduğunuzu düşünüyorsanız, sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanabilir, bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • <strong>Adres:</strong> %address%

  Alparslan Mah.Kızılırmak Cad. Soyışık Apt. 89/A

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.