Kayseri Abiye ve Nişanlık

Kayseri'nin ünlü abiye mağazalarını ve son moda nişanlıklarını kolayca bulman için moda evlerini listeledik, hemen incelemeye başla ve ücretsiz fiyat teklifi alarak bütçene uygun nişanlığı bul!

Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Nişanlık Ne Renk Olmalı?

Nişan töreniniz, düğün töreninizin bir provası niteliğindedir. Dolayısıyla seçeceğiniz nişanlık da üzerinde düşünülmesi gereken, vücudunuza mükemmel şekilde uyum sağlayacak, sizi harika gösterecek bir model olmalı. Çünkü nişanınızda tüm gözler sizin üzerinizde olacak. Nişanlığınızın rengi, sizin vücut özelliklerinize, düzenleyeceğiniz nişan töreninin konseptine ya da nişanınızı yaptığınız mevsime göre değişebilir. Eğer kilolu bir kadınsanız, sizi daha zayıf gösterecek tek renk nişan kıyafetlerine yönelebilirsiniz. Büyük desenler, karışık renkli kıyafetler sizi olduğunuzdan da kilolu gösterecektir. Eğer nişanınızın konsept rengi gold ise bu renk ile uyumlu olabilecek pembe tonlarda bir abiye seçebilirsiniz. Nişan töreniniz kış aylarında gerçekleşecekse, bu mevsimden ilham alarak, abiye çeşitleri arasından üzerinizde en güzel duracak kırmızı renkli bir elbise beğenebilirsiniz.

Kısa Boylular Nasıl Nişanlık Giymeli?

Kısa boylu olmaktan şikayetçiyseniz, giyeceğiniz abiyenin boyu çok önemlidir. Sizi daha kısa gösterecek ve boyunuzu kesecek dizin altında biten midi boy kıyafetler yerine, mini boy kısa abiye elbiseler tercih edebilirsiniz. Bu sayede bacaklarınız daha uzun görünecektir. Kısa elbise giymek istemezseniz, tercihiniz elbette uzun abiye elbiseler de olabilir. Böylece dilediğiniz yükseklikte bir topuklu ayakkabı da giyebilirsiniz. Ayakkabı, abiyenin altında kalacağı için boyunuz daha uzun gözükecektir. Kısa boylu kadınların, tıpkı kilolular gibi bol ve karışık renkli kıyafetlerden uzak durması gerekir. Tek renk ve vücutlarına oturan modeller sizi daha uzun gösterecektir. Ayrıca V yaka kıyafetler de size çok yakışacaktır.Abiye elbiseler ve fiyatları hakkında araştırma yapıyorsanız, bulunduğunuz sayfada modaevi ve butikleri listeleyebilirsiniz. İstediğiniz firmalardan ücretsiz fiyat teklifleri alabileceğinizi unutmayın.

Tüm İlçeler Abiye ve Nişanlık Firmaları

Tüm Şehirler Abiye ve Nişanlık Firmaları