Kayseri Kır Düğünü Mekanları

En güzel Kayseri kır düğünü mekanları Düğün.com'da! Tek tıkla tüm mekanları incele, beğendiklerinden fiyat teklifi iste, Düğün.com kullanıcılarına özel kampanyaları kaçırma!

12 firma

Melikgazi

Bebektepe Kır Bahçesi Düğün Salonu

Bebektepe Kır Bahçesi Düğün Salonu 1995 yılında girişimciliği ile hizmet hayatına başladı. 24. yılını kutladığı şu günlerde hizmet kalitesini müşterileriyle birlikte daha da ileriye taşıyor. Baştan..

30-50 TL

Min. Yemekli Fiyat

1.000-2.000

Yemekli Kapasite

127 3 4

Melikgazi

Erciyes Binicilik & Kır Bahçesi

Kayseri’nin kır bahçesi, yeşilin her tonunu barındıran, en özel günlerinizi unutulmaz anılara çevirerek bir ömür boyu hatırlayacağınız etkinlikleriniz için, profesyonel ve içten ekibiyle hizmetinize..

50-80 TL

Min. Yemekli Fiyat

750-1.000

Yemekli Kapasite

180 1 2

Melikgazi

İdeal Garden Davet & Organizasyon

Kendine özgü ve farklı dekore edilmiş mekanıyla, siz değerli müşterilerine yeni bir soluk getiren İdeal Garden Davet & Ziyafet hizmette kaliteyi ve sürekliliği ilke...

10-30 TL

Min. Yemekli Fiyat

1.000-2.000

Yemekli Kapasite

45 5 213

İncesu

Kervansaray Kır Mekanı

Kervansaray Kır Mekanı olarak deneyimli ve güler yüzlü personelimizle siz değerli müşterilerimize hayatınızda bir defa yaşacağınız en güzel gününüzü özelleştirmek ve güzelleştirmek için bütün...

10-30 TL

Min. Yemekli Fiyat

1.000-2.000

Yemekli Kapasite

48 12

Kocasinan

Gül Bahçe

Gülbahçe Sosyal Tesislerinde hayalinizdeki düğünü birlikte organize edelim. Kayseri’nin en güzel kır düğünü mekanıdır. Yeşilliği ağaç ve çiçekleri ile sizleri büyüler. Ulaşımı Kayseri’nin her...

30-50 TL

Min. Yemekli Fiyat

1.000-2.000

Yemekli Kapasite

%25 45 2 10

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Kır Düğünü Mekanları

Açık Havada Düğün İçin En İyi Kır Bahçeleri

Yaz düğünü denildiğinde ilk akla gelen mekanlardan biri yemyeşil kır bahçeleridir. Filtreleme sisteminden isteklerinize göre arama yaparak size uygun olan en iyi kır bahçesini kolaylıkla bulabilirsiniz. Karşınıza çıkan açık hava düğün mekanları arasında seçim yaparken bahçeli, havuz başı, şehir merkezinde, balkonlu gibi farklı özellikleri değerlendirebilirsiniz.

Açık havada düğün yaparken hava koşulları, göz önünde bulundurmanız gereken faktörler arasında yer alır. Olası yağmur ve rüzgar ihtimallerini düşünerek önlemlerinizi önceden almanız düğününüzde aksaklıklar yaşanmaması için iyi olabilir. Hava durumu aracı ile düğün tarihinizde havanın nasıl olacağını kontrol edip organizasyon ekibinizden olası bir yağmur durumu için büyük çardaklar ya da şemsiyeler temin etmelerini isteyebilirsiniz. Kayseri’de bir kır düğünü yapmak istiyorsanız yağışların az olduğu yaz mevsimini tercih edebilirsiniz.

Kır düğünlerinde çiftlerin ve konukların rahatlığı için genellikle sert zeminden dans pisti ve yürüme alanı hazırlanır. Düğününüzden önce mekan sahibinize böyle bir alan olup olmadığını sormanızda fayda var. Eğer düğün mekanınız tümüyle çim zeminden oluşuyorsa ayakkabı seçiminizi de ona göre yapmalısınız. Sivri topuklu ayakkabılarla çimde rahat hareket edemeyebilirsiniz. Böyle bir durumda kalın ya da dolgu topuk bir ayakkabı tercih etmenizi öneriyoruz. Misafirlerinizi bu durumdan önceden haberdar etmeniz hoş olabilir. Eğer böyle bir imkanınız yoksa dans pistinin bulunduğu yere kağıt parmak arası terlikler koyarak hazırlıksız misafirleriniz için bir jest yapabilirsiniz.

Hayalinizdeki düğünü gerçekleştirmek için Kayseri’deki kır düğünü mekanları ile bu sayfadan iletişime geçebilirsiniz. Beğendiğiniz kır bahçelerinden ücretsiz bir şekilde fiyat teklifi alarak seçiminizi kolaylıkla yapabilirsiniz.