Kayseri Nikah Sonrası Yemeği

Nikah sonrası yemek düzenleyebileceğin mekanların tümü Düğün.com'da! Tek bir tıkla, tüm Kayseri nikah sonrası yemeği mekanlarını incele, beğendiklerinden hemen fiyat teklifi iste!

Tüm İlçeler Nikah Sonrası Yemek Mekanları
Tüm Şehirler Nikah Sonrası Yemek Mekanları


Kayseri Nikah Sonrası Yemeği Fiyatları
İlçe Kapasite Kişi Başı Fiyat Düğün Fiyatı
Melikgazi 122 16 TL 1.952 TL
Talas 104 28 TL 2.912 TL
Kocasinan 91 10 TL 910 TL
Akkışla 100 30 TL 3.000 TL
Develi 100 50 TL 5.000 TL

Çiftlerin Yeni Favorisi: Nikah Sonrası Yemek ve Eğlence

Son zamanlarda çiftler, düğün yerine nikah sonrasında yakın çevreleriyle birlikte restoranda ya da eğlence mekanında bir kutlama yapmayı tercih ediyor. Restoranda bir nikah sonrası yemeği vermeyi düşünüyorsanız davetlilerinizden yola çıkarak bir seçim yapabilirsiniz. Aile büyüklerinizin olduğu bir kutlama yemeği olacaksa klasik lezzetlerin bulunduğu bir mekan tercih etmenizi öneriyoruz. Bu tarz restoranlarda misafirlerinizin hepsi damak zevkine uygun tatlar kolaylıkla bulabilecektir. Davetlileriniz yeni lezzetlere açıksa bir İtalyan restoranına giderek nikah sonrası yemeğinizi konseptli bir hale getirebilirsiniz. Doyasıya eğlenmek istiyorsanız nikah sonrası kutlama olarak after party düzenlemeyi düşünebilirsiniz. Genç yaşlı herkesin sevdiği fasıl yapan bir meyhanede ya da çılgınca dans edebileceğiniz bir eğlence mekanında kutlamanızı yapabilirsiniz. Nikah sonrası kutlama yapacağınız yeri evlendirme dairesinin yakınlarından seçerseniz tören sonrası hızlıca mekana geçip eğlenmeye başlayabilirsiniz.

Nikah sonrasında restoranda ya da eğlence kulübünde kutlama yapacaksanız kabarık uzun gelinlikler tercih etmemenizi öneriyoruz. Onun yerine midi boy ya da kısa gelinlikler kullanabilirsiniz. Eğer uzun gelinlik giymek konusunda ısrarcıysanız düz kesim bir model tercih edebilirsiniz. Damatlık seçiminizi yaparken daha rahat modellere yönelebilirsiniz. Smokin yerine pamuklu şık bir takım elbise ya da İtalyan kesim pantolon ile blazer ceket giyinebilirsiniz.

Nikah sonrasında sevdiklerinizle bir kutlama yapmayı düşünüyorsanız Kayseri’deki nikah sonrası organizasyonlar için uygun mekanlara bir tıkla ulaşabilir ve onlardan ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.