Catering Hizmetleri

Kayseri Catering Firmaları

Akkışla Kemal Usta Yemek Hizmetleri

100 TL'den az
3.000 kişi

Akkışla Kartallar Yemek ve Catering

Limitsiz
100 TL'den az

Akkışla Berrak Yemek Hizmetleri

100 TL'den az
2.000 kişi

Akkışla Tadım Yemek ve Catering

Limitsiz
100 TL'den az

Kocasinan Mobil Mutfak

100 TL'den az
3.000 kişi

Akkışla Onur Yemek Hizmetleri

Limitsiz
100 TL'den az

Akkışla Kösedağ Yemek Hizmetleri

Limitsiz
100 TL'den az

Akkışla Acıktım Yemek Hizmetleri

Limitsiz
100 TL'den az

Akkışla Kalbim Yemek Hizmetleri

100 TL'den az
3.000 kişi

Kocasinan Alice Deluxe Catering

100-200 TL
750 kişi

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Yemek Menüsü Seçiminde Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Düğünlerde yemek menüleri titizlikle üzerinde durulması gereken şeylerin başında gelir. Menü seçiminde öncelikle mevsimi dikkate alabilirsiniz. Yazın daha hafif, konuklarınızı rahatsız etmeyecek yiyecek ve içecekler ikram edebilirsiniz. Sebze tabanlı, üzerinde kırmızı et ya da tavuk olan yemekler, mevsim yeşillikleri veya haşlanmış sebzeler ile sunulan ızgara balık, yaz mevsiminde gerçekleştirilen düğünler için iyi bir seçenek olabilir. Yine serinletici meyve kokteylleri, ağır bir tatlı yerine dondurma ikramı konuklarınızı memnun edecek alternatiflerdir. Bir kış düğünü yapacaksanız, bakliyatlara başlangıç tabaklarında yer verebilir, et yemeklerini, kızartmaları, şerbetli tatlıları yemek menünüze ekletebilirsiniz. Mevsimsel menü seçeneklerine ilişkin daha fazla bilgi için, makalemize de göz atabilirsiniz.

Hazır yemek hizmeti alacağınız bir catering firmasından yemek menüsünü alternatifli olacak şekilde oluşturmasını isteyebilirsiniz. Örneğin, iki çeşit başlangıç tabağı, iki çeşit et yemeği ya da iki çeşit tatlı gibi. Bu durumda misafirleriniz kendi damak tatlarına uygun olanı seçebilir.

Kayseri’de Catering Hizmeti Alırken Dikkate Almanız Gerekenler Nelerdir?

Mutfağı çok zengin olan Kayseri gibi bir şehirde catering şirketiniz ile görüşürken, firmanızdan, Kayseri mutfağına düğün menünüzde yer verip veremeyeceğini sorabilirsiniz. Mesela bir kış düğünü yapıyorsanız, şehrinizin yöresel lezzetleri olan Kayseri mantısına, Kayseri tiridine, nevzine tatlısına yer verebilirsiniz. Kayseri’de catering firmalarına ulaşmak için doğru adrestesiniz. Bulunduğunuz sayfada firmaları listeleyebilir, dilediklerinizin profil sayfalarını ziyaret edebilir, beğendiklerinizden ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Tüm İlçeler Catering Firmaları

Tüm Şehirler Catering Firmaları