Kayseri Otel Düğünleri

Evlenecek çiftler için, en güzel Kayseri otellerini listeledik. Hemen tıkla, otelleri incele, beğendiklerinden fiyat teklifi iste ve sana en uygun oteli kolayca seç!

Esnek sözleşme The Kayseri Loft Hotel

Melikgazi

The Kayseri Loft Hotel

Erciyes dağının eşsiz manzarasına hakim bir konumda kurulan The Kayseri Loft Hotel’e hoş geldiniz. Lüksün, konfor ve şıklığın bir arada sunulduğu 4 yıldız statüsündeki otelimizde harikulade...

300-400 kişi

Kapasite

50 TL'den az

Min. Yemekli

%40 indirim 43 4
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Otel Düğünleri

Düğün Organizasyonları ve Otellerin Balo Salonları

Otellerin düğün organizasyonlarında pek çok avantajı bulunmaktadır. Hazırlanmaları için gelin ve damada sunulan odalardan farklı şehirlerden gelen konuklarınızın konaklamasına kadar pek çok imkan sağlar. Çoğu otelin balo salonları da oldukça geniş ve gösterişlidir. Eğer görkemli bir düğün organizasyonu planlıyorsanız otel düğünleri tam size göre. Masa süslemelerinde büyük gösterişli şamdanlar, sandalye süslemelerinde yaldızlı kumaşlar kullanabilirsiniz. Prenses kesim taşlı bir gelinlik tercih edebilir, damatlık olarak da siyah smokin seçebilirsiniz. Pist olarak ayrılan bölümün tavanından misinaya tutturulmuş çiçekler sarkıtarak da harika bir görüntü elde edebilirsiniz. Balo salonları süslemeye elverişli olması açısından konsept düğünler için oldukça uygun hale getirilebilir. Ayrıca balo salonlarında bulunan teras konuklarınız için oldukça avantajlı olacaktır. Böylece arada bir dışarı çıkıp hava alabilir sonrasında tekrar düğün alanına dönebilirler.

Yaz Düğünü İçin Havuz Başı Konsepti

Yaz düğünü için otel tercih eden çiftlerdenseniz, havuzu olan otelleri inceleyebilirsiniz. Havuz başı düğün konseptiyle harika zaman geçirebilir ve de mekan süslemesiyle farklılık yaratabilirsiniz. Havuz üzerine özel bir stant kurdurarak nikahınızı o stant üzerinde havuzun ortasında yaptırabilirsiniz.

Otel düğünlerinde havuz başına en çok kokteyl konseptinin yakıştığını söyleyebiliriz. Eğer kalabalık bir düğün davetine sahipseniz, tercihinizi siz de kokteylden yana kullanabilirsiniz. Yemekli bir havuz başı düğünü organize ediyorsanız da menünüze mutlaka yaz meyvelerini de eklemelisiniz. Gelinler düz kesim ve şifon bir gelinlik tercih ederken, damatlar rahat bir takım elbise giyebilirler.

Kayseri’de düğün otelleri ararken konseptinize uygun aramalar yapmanızı tavsiye ederiz. Kalabalık bir düğün için büyük balo salonu olan otelleri, açık alan bir düğün için geniş bahçe imkanı ya da havuz başı organizasyonu sunan otellere yönelmenizde fayda var. Otelde düğün fiyatları için de firmalardan ücretsiz fiyat teklifleri alabileceğinizi unutmayın!