Makkas

E-posta Gönder

 • Melikgazi, Kayseri.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Makkas Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Makkas Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Makkas Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Makkas Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Makkas Hakkında

Düğün gününüzde; saçınızı ve makyajınızı emanet edebileceğiniz bir kuaför mü arıyorsunuz? Müthiş bir öneriyle, arayışınızı sona erdirmek istiyoruz: Makkas Kuaför Kayseri. Titiz çalışma tarzımız ve disiplinimizle, şimdiye kadar pek çok gelinin hazırlanma sürecine ortak olduk. En özel gününüzde en güzel görünmeniz için durmaksızın çalışıyoruz. Misafirlerinizi ve sevdiğiniz kişiyi en iyi halinizle karşılamanız ve fotoğraflara baktığınızda her zaman iyi hissetmeniz için çabalıyoruz.

Kayseri’de hizmet veren kuaför salonumuzda, gelin saçı ve makyajına verilen önem tartışılmaz derecede fazla. Normal bir kesim veya renklendirme işlemi gibi olmuyor gelin saçı ve makyajı. Ekstra bir özen ve çaba gerektiriyor. Hem uzun süre kalıcı olması hem de hiç bozulmadan gece sonuna kadar idare etmesi gerekiyor. Bunun için özel spreyler kullanarak saç ve makyajınızı kalıcı hale getiriyoruz.

Gelinliğinize, düğün mekanınıza ve fiziksel özelliklerinize göre belirdiğimiz saç modelimizi uyguluyoruz. Gösterişli saçlardan hoşlanıyorsanız, zahmetli modeller tercih edebilirsiniz. Bu konuda iddialı olduğumuzu belirtmek isteriz. Saçınıza ekleyeceğimiz minik taşlar, inciler ve saç aksesuarlarıyla hem fraklı hem de gelinliğinizle bir bütün olacak şekilde bir görüntü elde edebilirsiniz. Duvak kullanacaksanız, buna özel olarak, genelde toplanmış saçları tercih ediyoruz ve topuzunuzun altına duvağınızı sabitliyoruz.

Makyözlerimiz tarafından uygulanan makyajlarda tercihe göre, doğal tonlar veya renkleri kullanabiliyoruz. Önemli olan, sizin ne istediğiniz. Dolayısıyla düğün makyajınızda sade bir görünüm isterseniz, yüz hatlarınızı ön plana çıkararak natürel bir makyaj yapıyoruz. Ben renk katmak istiyorum, derseniz de; gözlerde be dudaklarda kullandığımız renkli tonlarla farklı makyajlar uygulayabiliyoruz.

Size sunduğumuz hizmetler bu şekilde. Makkas Kuaför iletişim bilgileri ve detayları öğrenmek için sayfanın hemen yanında bulunan formu doldurmanızı rica edeceğiz. Ayrıca salonumuzu yakından görmek isterseniz de, kahve içmeye bekleriz.

İletişim

 • Adres:

  Alparslan Mah. Aşık Veysel Bulv. Hisar Geçidi Sok. Şahin Konağı Apt. No:9/C Kayseri

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.