Ali & Cennet Kuaför

E-posta Gönder

 • Üsküdar, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Ali & Cennet Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

Ali & Cennet Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Ali & Cennet Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Ali & Cennet Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Ali & Cennet Kuaför Hakkında

Güzel gelinlerimizin hayal ettiği hizmetleri vermek için 15 yılı aşkın bir süredir Üsküdar’da faaliyet gösteriyoruz. Uzun zamandır bu sektörde yer aldığımızdan her türlü saç ve makyaj modelini uygulayabilecek yeteneğe ve tecrübe sahibiz. Sürekli değişen saç ve makyaj trendlerine ayak uydurmak için kendini sürekli yenileyen ekibimizden her türlü yardımı alabileceğinizi unutmayın! Özel günler dışında rutin hayatınızda ihtiyacınız olacak hizmetlere sahip olacağınız Ali & Cennet Kuaför randevu sistemiyle çalışıyor. Bu nedenle sadece sizinle ilgilenebilmemiz açısından randevu almayı ihmal etmeyin.

Üsküdar kadın kuaförleri arasında bizi farklı bir konuma getiren birçok hizmetimiz var. Dilerseniz biraz da bunlardan bahsedelim: Öncelikle bir daha tekrarının olmayacağı günlerin sizin gibi biz de kıymetini biliyoruz. Bu nedenle titiz bir çalışma yürütüyor, hiçbir ayrıntıyı şansa bırakmıyoruz. Düğün günü zaman kazanmamızı sağlayan ön görüşmemizde, tarzınıza en uygun saç modelini buluyoruz. Gelinliğinizin modeliniz, saç yapınıza ve düğün konseptinize de uyumlu olan bu modeli düğünden önce kendinizde görmek isterseniz, prova imkanımızdan yararlanabiliyorsunuz. Bu sayede içinize sinmeyen herhangi nokta olursa bizden değişiklik isteyebiliyorsunuz.

Peki makyajınızı uygularken nasıl bir süreç yürütüyoruz?

Sağlığını önemsediğimiz gelinlerimizin makyajını yaparken de az önce saydığımız kriterleri göz önünde tutuyoruz. Bu kriterlere bir de saç modeli ekleniyor tabii. Her detayın birbiriyle uyumlu olduğu son görünümü profesyonel makyaj uygulamalarımız veriyor. Yüzünüze temas eden her ürünün sağlık açısından onaylı olmasına dikkat ediyor, dünyaca ünlü markaların kozmetik ürünlerini kullanmayı tercih ediyoruz. Bu nedenle aklınızda soru işareti olmadan yüzünüzün güzelliğini bize teslim edebilirsiniz.

Gelin saçı modellerimiz ve uyguladığımız makyaj trendleri hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz; sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.