Adil Erdal Kuaför

E-posta Gönder

Ekiple TanışınAdil Erdal Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
7.500-10.000 TL

Adil Erdal Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Adil Erdal Kuaför Sık Sorulan Sorular

Adil Erdal Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Adil Erdal Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 7.500-10.000 TL aralığındadır.


Adil Erdal Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Adil Erdal Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Adil Erdal Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Adil Erdal Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Adil Erdal Kuaför Hakkında

İstanbul'da hizmet verdiğimiz Adil Erdal Kuaför’de makyaj ve saç konusunda uzman bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Hayatınızın en özel günleri arasında yer alan düğününüz için sizi ustalıkla hazırlıyor, keyifli saatler geçirmenizi sağlıyoruz.

Profesyonel ekibimizle birlikte uzun zamandır düğün, kına gecesi, nişan ve söz gibi özel etkinliklere hizmet veriyoruz. Sunduğumuz hizmetlerin bunlarla sınırlı kaldığını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Tüm bunlara ek olarak saç kesimi, renklendirme, boya, bakım, manikür ve pedikür gibi çeşitli uygulamalarımızı da salonumuzda size sağlıyoruz. Kaliteli malzemeler kullandığımız güzellik merkezimizde moda olan tüm trendleri de yakından takip ediyoruz.

Düğün öncesi sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğiniz uzun uzun konuşuyoruz. Daha önce yaptığımız saç ve makyaj tasarımlarından size bazı örnekler göstererek zevklerinizi öğreniyoruz. Gelinlik modeliniz, düğün konseptiniz ve beğendiğiniz tarzları göz önünde bulundurarak size en çok yakışacak modellere birlikte karar veriyoruz. Her zaman ihtiyaçlarınız doğrultusunda hizmet verdiğimiz kuaför salonumuzda memnuniyetinizi önemsiyoruz. Her türlü saç bakımı, en özel gelin saçı modelleri ve doğal görünen makyajlarla ışıltınızla öne çıkmanızı istiyoruz.

İstediğiniz her modeli rahatlıkla yapıyoruz. Gelin saçı ve makyajını ek olarak yüz bakımları da yaparak cildinizi hazırlıyoruz. Kısa gelin saçlarından dalgalı gelin topuzlarına kadar her modeli kolayca yapıyoruz. Maşa ve fönle önce saçlarınızı hazırlıyor ardından da şekil veriyoruz. Tacınızı ve duvağınızı da saç yapımı esnasında takıyoruz.

Makyajda ise önce cildinizi nemlendiriyor ardından da makyaj bazı uyguluyoruz. Doğal görünen bir makyaj olması için en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Yüz hatlarınızı öne çıkarıyor, allık ve ruj yardımıyla yüzünüze renk katıyoruz. Makyajınız bittiğinde ise sabitleyici sprey sıkarak uzun saatler boyunca canlı görünmenizi sağlıyoruz.

Siz de İstanbul kuaförleri arasında yer aldığımız Adil Erdal’ın şanslı gelinlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Acıbadem Cad. No:183, Acıbadem

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Adil Erdal Kuaför Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.