Erdem Kaya Kuaför

E-posta Gönder

 • Üsküdar, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Erdem Kaya Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Erdem Kaya Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Erdem Kaya Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Erdem Kaya Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Erdem Kaya Kuaför Hakkında

Yıllardır faaliyet gösterdiğimiz güzellik sektöründe kendi markamızı yaratarak Üsküdar’da profesyonel hizmet vermeye başladık. Erdem Kaya Kuaför ailesi olarak 2020 Şubat ayında Çengelköy’deki salonumuzun açılışını yaptık. Saç tasarımları, renklendirme, kesim ve bakımlar konusunda uzman ekibimizle zarafetinizi ortaya çıkaran çalışmalarımız var. Estetik dokunuşlarla güzelliğinize doğrudan etki etmek için profesyonel makyaj uygulamaları da yapıyoruz. Her gün güzellik için çalışıyor, özel günlerde de yanınızda oluyoruz. Düğün günü güzelliğiniz için saç tasarımı ve makyaj uygulamalarıyla göz kamaştıran şıklığınızı ortaya çıkarıyoruz!

Erdem Kaya Çengelköy’deki salonumuzda düğün öncesi ön görüşmeler bizim için son derece önemli. Çünkü tercih ettiğiniz saç bakımı, düğün öncesi uygulamaları ve renk değişiklikleri hakkında konuşuyoruz. Herhangi bir işlem tercih etmiyorsanız, hiç vakit kaybetmeden güzellik uygulamaları ve gelin saçı tasarımı yapıyoruz. Tasarım için dikkat ettiğimiz ilk konu istekleriniz oluyor. Size en çok yakışan modeli tasarlamak için ise gelinlik, duvak ve saç aksesuarlarını inceliyoruz. Bu sayede topuz ve örgüleri nasıl tasarlayacağımıza karar veriyoruz. Duvak tarzınıza göre dağınık saç modellerini de tercih edebiliyoruz. Düğün konsepti ve tarzınıza da hitap eden bir model tasarlamak konusunda da son derece özenliyiz. Arzu ederseniz, yüz hatlarınıza yakışan saç tasarımını prova ile görme şansınız da var.

Prova demişken, isteğe bağlı olarak düzenlediğimiz provaları gelin adayları genellikle makyaj için tercih ediyor. Biz de cilt yapınıza uyan makyaj malzemelerini bulmak için prova düzenleyebiliyoruz. Dünyaca ünlü markaların ürünleriyle cilt sağlığınızı da koruyoruz. Doğal güzelliğinizle zarafetinizi ortaya çıkarmak için canlı ve aydınlık makyaj uygulamaları yapıyoruz.

Üsküdar, Çengelköy kuaför salonları arasından bizi tercih ediyorsanız randevu alabilirsiniz! Bunun için tek yapmanız gereken tek şey sayfanın üst kısmında yer alan Erdem Kaya Kuaför iletişim formunu doldurmak.

İletişim

 • Adres:

  Bahçelievler Mah. Bosna Bul.No:104/E Çengelköy Üsküdar/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.