Vella Kuaför

E-posta Gönder

 • Üsküdar, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Vella Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Vella Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Vella Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Vella Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Vella Kuaför Hakkında

Uzun yıllardır güzellik sektörüne hizmet ettiğimiz salonumuz Vella Kuaför Bulgurlu semti gibi İstanbul Üsküdar’ın en nadide bölgelerinden birinde yer alıyor. Burada her biri alanında uzman ve de oldukça tecrübeli profesyonellerden oluşan büyük bir ekibiz. İşimizi severek yapıyor, kendimizi geliştirmek için eğitim ve şovlara katılıyor, dünya modasını da yakından takip ediyoruz. Konuklarımız olarak gördüğümüz siz müşterilerimizin saçları bizim için çok önemli ve aynı zamanda mutluluğunuz da. Size layık olmak ve tüm ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamak için elimizden geleni yapıyoruz.

Salı günleri hariç haftanın her günü hizmet verdiğimiz salonumuzu sabah 10.00’da açıyor, akşam ise özel bir durum olmadığı müddetçe saat 20.30 civarında kapatıyoruz. Yıllardır oturttuğumuz aynı düzende standartlaştırdığımız bir hizmet veriyor ve hala ilk günkü hevesimizle çalışıyoruz. Üstelik bir kuaförden istenebilecek hemen her hizmeti bünyemizde bulunduruyor ve misafirlerimize sunuyoruz. Geniş hizmet yelpazemizde; microblading, kaş kontür, kirpik lifting, kalıcı oje, micro kaynak, kesim, perma, Brezilya fönü, keratin bakım, boya ve renklendirme, balyaj, röfle, ombre ve sombre gibi uygulamalar mevcut.

Bunların yanı sıra çok severek yaptığımız diğer bir işimiz ise gelin saçı ve makyaj hizmetimiz. Hayatının en heyecanlı günlerinde, düğün ve nişan gibi organizasyonlarına katılacak gelinlerimizi hayal ettikleri görünüme kavuşturabiliyoruz. Düğün konseptlerine göre profesyonel makyajlarını ve saç tasarımlarını yapıyor, onları tam vaktinde hazırlıyoruz.

Kuşkusuz Bulgurlu en iyi kuaförleri arasında bulunan salonumuzun bir sonraki kıymetli gelini olmak isterseniz sizi ağırlamaktan mutluluk duyarız. Bize ulaşmak, bizimle tanışmak, merak ettiklerinizi sormak ve fiyat teklifi almak isterseniz çok basit bir yol önermek istiyoruz. Hemen şimdi vaktinizi kaybetmeden yandaki formu mümkün olduğunca doğru bilgilerle doldurun ve alttaki “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayın, işte bu kadar.

İletişim

 • Adres:

  Cumhuriyet, Cenk Sk. No:16, 34699 Üsküdar/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.