Gelin Saçı ve Makyajı İstanbul

Arif Akçay & Ayşe Akçay

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Arif Akçay & Ayşe Akçay Hakkında

Kusursuz görünmek günümüzde bir gereklilik.
Bu gereklilik için mümkün olan en iyi koşulları sizlere sunan "Arif Akçay Kuaför" klasik bir kuaför salonunda artık dikkat bile edilmeyen en ince detaylara inerek, müşterisini memnun etme yolunda salonunu hizmete açtı.

Bir müşteri kuaföründen ne bekler?
Kendisini anlamasını, güler yüzlü ve saygılı olmasını, doğru önerilerde bulunmasını, mümkün olan en hijyenik ortamı ve uygun fiyatlandırmayı.

İşte "Arif Akçay Kuaför'ü" diğer salonlardan ayıran tüm bu farklar, sizin beklentileriniz üzerine düşünülerek tasarlandı ve hayata geçirildi.

'Saç kesimi, Kaynak, Keratin Bakımı, Çıt Çıt, Postiş, Fön, Saç Boyama, Topuz, Maşa, Pres, Balyaj, Röfle, Gelin Başı, Makyaj, Manikür, Pedikür, Kaş Şekillendirme ve Kaş Alma, Ağda ve Masaj' "Arif Akçay Kuaför" de tecrübeli eller tarafından hizmet verilen alanlar.
Arif Akçay Kuaförü diğerlerinden ayıran ise; bütün hizmet verilen uygulamaları, sizin memnuniyetiniz doğrultusunda en kusursuz biçimde uyguluyor oluşu.

Sizin isteğiniz ve size en uygun görüntü baz alınarak, birinci sınıf,doğal ve en hijyenik ortamda yıllara dayanan zannaat ve tecrübemizi sizlerle paylaşmak için heyecan duyuyoruz.

İletişim

  • Adres::

    Mehmet Akif Ersoy Mh. Bosna Bulvarı Cd. No:115/E

  • Haritadaki Konumu

    Arif Akçay & Ayşe Akçay Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.