Özgün Cadde Kuaför

E-posta Gönder

 • Üsküdar, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Özgün Cadde Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

Özgün Cadde Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Özgün Cadde Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Özgün Cadde Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Özgün Cadde Kuaför Hakkında

Kendi masalınızın başrolü olacağınız düğün gününüzde, güzelliğinizi profesyonel ellere teslim edip kendinizi adeta bir peri kızı gibi hissetmek istiyorsanız sizi Özgür Cadde Kuaför’e davet ediyoruz.

Biz sektöre adımımızı attığımız günden bu yana kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımızla çalışan, profesyonel bir ekibiz. Bu profesyonel ekibimizle kendimizi daima bir adım ileri taşımak ve sektörümüze değer katmak için durmaksızın çalışıyoruz. Ekibimizle birlikte alanımızla ilgili düzenli olarak eğitimlere katılarak kullandığımız teknikleri geliştirmeye özen gösteriyoruz. Son trendleri yakından takip ederek salonumuzda son moda modelleri, renklendirme ve kesimleri başarılı bir şekilde uyguluyoruz.

Belki de yıllardır hayalini kurduğunuz düğün gününüzde her detayın kusursuz olmasını istediğinizi biliyoruz. Gelin saçınızı ve makyajınızı hazırlarken oldukça titiz davranıyoruz. Hazırlıklarınıza başlamadan önce sizin gelin saçınız ve makyajınız hakkındaki tüm isteklerinizi detaylarıyla öğreniyoruz. Hazırlıklarınız boyunca sizin istekleriniz doğrultusunda hareket ederek ve attığımız her adımdan sizi doğru bir şekilde bilgilendirerek her detayıyla sizin içinize sinecek bir görüntüye ulaşmayı hedefliyoruz.

Salonumuzda yaptığımız her işlemde beklediğimiz kusursuz sonuçları elde edebilmek için, kullandığımız ürünlerin kalitesine ve güvenilirliğine çok dikkat ediyoruz. Salonumuzda sadece en güvendiğimiz seçkin markaların ürünleri ile çalışıyoruz. Saçlarınıza uyguladığımız her işlemde olabildiğince doğal içerikli ürünler kullanarak, saçlarınızı yıpratmadan hazırlıklarınızı yapıyoruz.

Düğün gününüzden önce yapacağımız profesyonel saç ve cilt bakım işlemleri ile düğün gününüzde ışıl ışıl bir güzelliğe sahip olmanızı sağlayabiliyoruz. Salonumuzda ayrıca kirpik lifting ve microblading gibi bakışlarınıza anlam katacak işlemler de yapıyoruz.

Siz de düğün gününüzde özenle hazırlanmış güzelliğinizle tüm hayran bakışları üzerinize toplamak istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir, Özgür Cadde Kuaför Bahçelievler gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Bahçelievler Mah. Zübeyde Hanım Cad. No: 58-A Üsküdar/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.