Süleyman & Özlem Kuaför

E-posta Gönder

 • Üsküdar, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Süleyman & Özlem Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Süleyman & Özlem Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Süleyman & Özlem Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Süleyman & Özlem Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Süleyman & Özlem Kuaför Hakkında

Hayalleri olan bir gelin adayı olarak girdiğiniz kapımızdan sizi kusursuz bir gelin olarak uğurlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Süleyman & Özlem Kuaför farkını her işlemde hissediyor, güler yüzümüz ve sıcakkanlılığımız ile de bu süreci son derece keyifli bir şekilde yaşıyorsunuz.

Üsküdar gelin başı yapan kuaförler arasında farklılaşmak adına en yeni trendleri, konseptleri ve modelleri yakından takip ediyoruz. Sektöre ve değişen modaya ayak uyduruyor, son yıllarda en çok tercih edilen gelin başlarını mutlaka salonumuzda uyguluyoruz. Yalnızca bu modellerle sınırlı kalmıyor, gelin adaylarımızın aklındaki her fikre ve hayalindeki her tasarıma da yanıt verebiliyoruz.

Hizmet anlayışımız tamamen memnuniyetiniz üzerine kurulu. Bunu şöyle anlatabiliriz; Kapıdan içeriye girdiğiniz ilk andan itibaren istekleriniz ve ihtiyaçlarınız bizim öncelikli hedefimiz oluyor. Bu yüzden nasıl bir gelin olmak istediğinizi, tarzınızı ve zevklerinizi karşılıklı olarak konuşuyor, saç ve makyaj modellerini bu doğrultuda beğeninize sunuyoruz.

Şık, modern ve kullanışlı bir salonda ağırlıyoruz gelin adaylarımızı. Dizaynımızda ağırlıklı olarak beyaz rengini kullanıyor, zeminde, makyaj masalarında ve duvarlarımızda tanıklık ederek aslında gözünüzü de yormamış oluyoruz. Saç ve makyajda sevdiğimiz sade tasarımı salonumuzda da tercih ediyoruz. Kullandığımız tüm güzellik ürünleri ve makyaj malzemelerinin kalite ve sağlık açısından onaylı olduklarını da belirtmek istiyoruz. Güzelliğinize layık olmak için sektörün en iyi markalarıyla çalışıyor, bu değerli gününüze gereken önemi veriyoruz.

Eğer siz de düğününüzde göz kamaştırmak istiyorsanız kendinizi Süleyman & Özlem Kuaför’ün deneyimleri, uzmanlığına ve profesyonelliğine bırakabilirsiniz. Üsküdar kuaförlerinden farklılaşmamızı sağlayan imkanlarımız hakkında daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Salacak, Tunusbağı Cad. No:32/1 34228 Üsküdar/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.