İzz Kuaför

1

E-posta Gönder

0216 706 6412

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

600 TL'den az

Min. Fiyat

Üsküdar, İstanbul

Lokasyon


Genel Özellikler

 • Minimum Fiyat 600 TL'den az
 • Hizmet İçeriği Saç ve Makyaj
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta

Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Ağda, Manikür / Pedikür, Solaryum, Takma kirpik
 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz? 15

Hakkında

Düğün gününüzde göz kamaştırmak ve içinize sinen bir görünüme ulaşmak istiyorsanız İzz Kuaför İstanbul’da sizi ağırlamaya hazırız. 2008 yılından beri güzellik sektöründe faaliyet gösteriyoruz. İlk salonumuzu Libadiye’de açtık. 2010 yılında ise ikinci salonumuzu yine Libadiye’de İlkem Kuaför ismiyle hizmet hayatına kazandırdık. Çağdaş bir işletme anlayışına sahibiz.

Kuaförlüğü sadece meslek olarak görmüyor aynı zamanda bir sanat ortaya koyduğumuza inanıyoruz. Saçlara şekil veriyor, makyaj malzemeleriyle sizi olduğunuzdan daha göz alıcı kişilere dönüştürüyoruz. Markamızın altında çalışan güçlü bir kadroya sahibiz. Hepimiz ekip ruhu olan kişileriz. İstikrarlı bir çalışma azmine sahibiz. Her zaman disiplinli bir şekilde çalışıyoruz. Yıllardır aynı kişilerle birlikte çalıştığımız için personelimizle artık aile gibi olduk. Aramızdaki bu samimiyeti size de yansıtacağımıza eminiz. Kuaför salonumuzun dekorasyonu oldukça şık. Ahşap malzemeler kullandığımız mekanımızda fıstık yeşili bekleme koltuklarımız bulunuyor. Rustik detaylarla süslü atmosferimizde aydınlatmada da sarı renk avizeler kullanıyoruz. İki katlı bir salonuz. Oldukça geniş bir alanda sizi ağırlıyoruz.

Dünyada ve ülkemizde her sezon yenilenen saç kreasyonlarını ve makyaj trendlerini yakından takip ediyoruz. İsteğinize bağlı olarak uyguluyoruz. Daima kaliteli ürünler kullanarak hizmet veriyoruz. Saç yapınızı, cilt tipinizi ve ten renginizi dikkate alarak hizmet sunuyoruz. Bize nasıl bir gelin olmak istediğinizi anlatmanız halinde size istediğinizi sunacağımıza emin olabilirsiniz. Dilerseniz sizinle birlikte yakınınız olan 15 kişinin de hazırlanmasına yardım ederiz. Hafta içi ve hafta sonu da çalışıyoruz. Yerimiz Üsküdar’ın Libadiye Caddesi’nde bulunan Bulgurlu’da. İster toplu taşıma kullanarak isterseniz de şahsi araçlarınızla kuaför salonumuza gelebilirsiniz.

Siz de Üsküdar kuaför salonları arasında yer alan mekanımız İzz Kuaför Bulgurlu’ya ulaşmak için sayfada bulunan firma iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

Nihat Yurttapan

 • Telefon: 0216 706 6412
 • Adres: Bulgurlu Mh. Libadiye Cd. No:42 / 3 - A

İzz Kuaför Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!