Figaro Kuaför

E-posta Gönder

 • Şişli, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Figaro Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Figaro Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Figaro Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Figaro Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Figaro Kuaför Hakkında

Düğün gününüzde baştan yenilenmiş ve kusursuz bir güzellikle davetlilerinizin karşısına çıkmak istiyorsanız sizi Nişantaşı’nın en gözde ve elit kuaförü Figaro Kuaför Nişantaşı’na davet ediyoruz.

Otuz yılı aşkın süredir, kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımızla kendimizi devamlı bir adım ileri taşımak için çalışıyoruz. On bir kişilik tamamı alanında eğitim almış profesyonel üyelerden oluşan bir ekiple çalışıyoruz. Sektördeki yenilikleri yakından takip etmemizin yanında, kullandığımız ekipmanları da son teknolojik gelişmelere iyi bir şekilde adapte olarak devamlı yeniliyoruz.

Gelin saçınız için hazırlıklara başladığımızda, sizin isteklerinizi ve beklentilerinizi doğru bir şekilde anlamaya çok özen gösteriyoruz. Her detayıyla sizin içinize sinecek bir görüntüye ulaşmak için, sizin hayalinizdeki gelin görüntüsünü detaylarıyla dinliyoruz. Ardından her anlamda sizin hayallerinizin ötesine geçmek için, özenle çalışmalarımıza başlıyoruz.

Gelin saçınızı tasarlarken yüz şeklinizden, gelinlik modelinize kadar birçok faktöre dikkat ediyor, size en uygun saç modeline sizinle birlikte karar veriyoruz. Işıltılı taşlarla süslenmiş şık topuzlardan, dağınık dalgalara kadar her tarza ve düğün mekanına uygun saç modelini hazırlayabiliyoruz. Düğün gününüzde saçlarınızın bozulması konusunda endişelenmemeniz için de kaliteli saç sabitleyicileri kullanmaya özen gösteriyoruz.

Saçlarınızın hazırlığı tamamlandıktan sonra, muhteşem güzelliğinizi ortaya çıkaracak makyaj uygulamanıza geçiyoruz. Sizi en güzel görüntüye ulaştıracak makyajı kararlaştırırken; yüz şeklinizi, düğün konseptinizi, gelinliğinizi ve gelin saçınızı göz önünde bulunduruyoruz. Makyajınızın yüzünüzde pürüzsüz ve kalıcı olmasını sağlamak için kaliteli bir baz uygulamasıyla makyajınıza başlıyoruz. Kalıcılığı yüksek ve kaliteli makyaj ürünlerimiz sayesinde de makyajınızın düğün gününüz boyunca akmasına engel oluyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve Figaro Kuaför fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurmanız yeterli. Biz profesyonel dokunuşlarımızla sizi rüya gibi bir güzelliğe ulaştırmak için sabırsızlıkla bekliyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.