Nilüfer Gök

E-posta Gönder

 • Şişli, İstanbul.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Nilüfer Gök Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Nilüfer Gök Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Nilüfer Gök Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Nilüfer Gök Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Nilüfer Gök Hakkında

Şüphesiz ki düğün günü güzelliğinizi ortaya çıkaracak ve şıklığınızı tamamlayacak makyajın kusursuz olmasını istersiniz! Bunun için profesyonel hizmet sunan bir uzmanla çalışmak isterseniz, Nilüfer Gök Make Up Artist İstanbul’da faaliyet gösteriyorum. Dilerseniz şehir dışında da hizmet veriyor, düğünden yaklaşık 4 hafta öncesinde iletişime geçerseniz ilk görüşme için randevu ile çalışıyorum. Size sunduğum hizmetlerden söze ederek aklınıza takıldığını düşündüğüm soruları ise şimdiden cevaplamak istiyorum.

En iyi hizmeti sunmak için düğün öncesi sizi tanımak benim için çok önemli. Çünkü ancak bu sayede isteklerinizi öğreniyor, cildinize ve yüz tipinize uygun olan uygulama tekniklerini de hoş sohbetler esnasında belirleyebiliyoruz. Elbette zamanınızı verimli kullanıyor, prova yapmayı da ihmal etmiyoruz. Olumsuz bir sürprizle karşılaşmamanız için gelin makyajınızı düğün öncesi görmeniz harika olacak. Üstelik bu sayede beğenmediğiniz veya yeterli bulmadığınız şeyler konusunda önlem de alabilirim. Kullandığım ürünleri de merak ediyor olmalısınız: Dünyaca ünlü markaların birinci sınıf ürünlerini kullanıyorum. İstanbul make up artistler arasında beni tercih ettiğinizde; bilmelisiniz ki güzelliğinizi ve sağlığınızı asla tehlikeye atmıyor, profesyonel olanın yanında işimdeki titizlikle güzelliğinizi ortaya çıkarıyorum.

Aynaya her baktığınızda güzelliğinizi hatırlamanız çok değerli. Düğün günü ise bu en önemli konulardan bir tanesi. Gecenin yıldızı olarak parlamak istediğinizi biliyorum. Tüm gece kusursuz görünecek porselen makyajınızı büyük bir hassasiyetle tamamlıyorum. Nişan, kına gecesi veya düğün makyajınızla harika görünmenizin mutluluğunu yaşadıkça kendimi geliştirmeye de devam ediyorum. Hatta eğitimler de düzenleyerek bildiklerimi size aktarmaya da özen gösteriyorum. Unutmayın siz en iyisine layıksınız…

Nilüfer Gök iletişim formu bu sayfa üzerinde yer alıyor. Siz hâlâ neyi bekliyorsunuz? Hemen özel dokunuşlarla İstanbul gelin makyajı, kirpik lifting, microblading ve kaş laminasyonunuzu yapalım.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.