• Min. Fiyat
    10.000-15.000 TL

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

7 Nişantaşı Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
10.000-15.000 TL

7 Nişantaşı Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

7 Nişantaşı Sıkça Sorulan Sorular

7 Nişantaşı ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

7 Nişantaşı ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

7 Nişantaşı şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, 7 Nişantaşı şehir dışında hizmet veriyor.

7 Nişantaşı gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

7 Nişantaşı gelin saçı ve makyajı haricinde manikür / pedikür, el / ayak masaj, ağda, takma kirpik hizmetlerini vermektedir.

7 Nişantaşı düğün günü kaç kişiye kadar hizmet verebilmektedir?

7 Nişantaşı düğün günü 15 kişiye kadar hizmet verebilmektedir.

7 Nişantaşı gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

7 Nişantaşı gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 7.500-10.000 TL aralığındadır.

7 Nişantaşı Hakkında

Her detayıyla kusursuz olmasını istediğiniz düğün gününüz için düğün fotoğrafçınızdan düğün mekanınıza kadar her detayı özenle seçtiniz. Peki tüm gözlerin üzerinizde olacağı o çok özel gün için güzelliğinizi teslim edeceğiniz kuaförü buldunuz mu? Henüz düğün gününüzde eşsiz güzelliğinizi ortaya çıkaracak o profesyonel kuaförü bulamadıysanız endişelenmenize hiç gerek yok. Çünkü 7 Nişantaşı Kuaför gerek profesyonel ekibi gerek kaliteli hizmet anlayışıyla düğün gününüzde sizi kusursuz bir güzelliğe ulaştırmak için hizmetinizde.

Salonumuzda yirmi kişiden oluşan profesyonel bir ekiple hazırlıklarınızı yapıyoruz. Her biri işini aşkla yapan ekibimizle de kendimizi daima bir adım ileri taşımak ve sektörümüze değer katmak için de durmaksızın çalışıyoruz. Profesyonel ekibimizle kullandığımız teknikleri geliştirmek ve son moda güzellik uygulamalarını öğrenmek için düzenli olarak eğitimler alıyoruz. Son moda saç ve makyaj trendlerini de yakından takip ederek, dilediğiniz her işlemi kusursuz bir şekilde uyguluyoruz.

Kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımızla salonumuzda kullandığımız ürünler ve ekipmanlar konusunda da oldukça seçiciyiz. Saçınız ve makyajınız için profesyonellerin tercihi olan en seçkin markaların ürünlerini kullanıyoruz. Bu sayede yaptığımız her uygulamadan beklediğimiz kusursuz sonuçları elde edebiliyoruz. Sektörümüzdeki son teknolojik yenilikleri de yakından takip ederek kullandığımız ekipmanları düzenli olarak yeniliyoruz.

Gelin saçınızı ve makyajınızı yüz şeklinize, gelinliğinize ve düğün mekanınıza uygun olacak şekilde hazırlıyoruz. Hazırlıklarınız boyunca sizin istekleriniz ve zevkleriniz doğrultusunda hareket ederek aynada oluşan son görüntünün her detayıyla sizi mutlu etmesini sağlıyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve 7 Nişantaşı fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan fiyat teklif formunu doldurmanız yeterli. Biz profesyonel dokunuşlarımız ve zevk sahibi bakış açımızla düğün gününüzde mutluluğunuza ortak olmak için sabırsızlıkla sizi bekliyoruz.

İletişim

  • Adres:

    Teşvikiye, Şakayık Sk. No:59/A, 34365 Şişli/İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    7 Nişantaşı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.