Cesur Albayrak

E-posta Gönder

 • Şişli, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Cesur Albayrak Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Cesur Albayrak Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Cesur Albayrak Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Cesur Albayrak Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  6

Cesur Albayrak Hakkında

2014 yılından beri siz değerli gelin adaylarımızın güzelliği için çalışan bir ekibiz ve bir daha tekrarının imkansız olacağı düğün gününüzde göz kamaştıran bir güzelliğe sahip olmak istediğinizi biliyoruz. Bu nedenle üstlendiğimiz sorumluluğun farkındayız. Sizi en güzel şekilde hazırlayacağımız konusunda da kendimize güveniyoruz.

Peki Cesur Albayrak adıyla nasıl bir süreç yönetiyoruz ve size ne gibi hizmetler sunuyoruz?

Öncelikle form üzerinden bizimle iletişime geçip uygun bir tarihe randevu oluşturuyorsunuz. Daha sonra salonumuzda buluşuyor, hayalleriniz hakkında konuşmaya başlıyoruz. Saç modelinize karar verirken düğün konseptinizi ve saç yapınızı dikkate aldığımızı da belirtelim. Tabii diğer bir önemli konu olan gelinliğinizin yakası da bizim önemli bir ölçüt. Örneğin; dekolteli bir gelinlik giyeceksiniz daha çok dalgalı ve romantik yapısıyla dikkat çeken açık tasarımlara yöneliyoruz. Eğer yakası kapalı bir gelinlik giyecekseniz de topuz ve at kuyruğu tasarımlarımız güzel bir tamamlayıcı olacak. Bunlar bizim verebileceğimiz küçük tavsiyeler, tabii ki son kararı siz vereceksiniz. En az saçlarınız kadar önem verdiğimiz bir diğer detay da makyajınız. Her zaman doğal makyaj yapmaya özen gösteren bir ekip olduğumuzdan ortaya çok güzel sonuçlar çıkıyor. Yüzünüze temas eden her ürünü de dünyaca ünlü markalardan temin ettiğimizi belirtelim.

Düğün gününde sizinle birlikte gelecek 6 yakınıza da profesyonel hizmetler verebiliyoruz. Tabii bu imkanımızdan yararlanmak için bizimle önceden iletişime geçmeli randevu oluşturmalısınız. Gördüğünüz gibi bütün süreçlerde titiz bir çalışma yürütüyor, memnuniyetinizi sağlamaya yönelik hizmetler sunuyoruz. Eğer kuaför seçimini yapmayan gelin adaylarımızdan biri de sizseniz, bizimle görüşmeden kararınızı vermeyin! Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve gelin saçı modellerimizi değerlendirmek için sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak ‘’Fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.