Ferda Göryan

E-posta Gönder

Ferda Göryan Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  800-1.000 TL

Ferda Göryan Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta

Ferda Göryan Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Ferda Göryan Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik, Düğün Gruplarına Hizmet, Mekanda/Evde Hizmet


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  Maks.. 4-5

Ferda Göryan Hakkında

Merhaba, ben Ferda Göryan. 2012 yılından bu yana profesyonel gelin makyajı yapıyorum. Son yıllarda freelance çalışarak gerek İstanbul gerekse Türkiye’nin dört bir yanındaki gelinlerimizin güzelliğini pekiştirmek için hizmet veriyorum. Benim için önemli olan düğün gününüzde makyajınızın tam da içinize sinen ve kalıcı bir şekilde sonuçlanmasıdır. Sizi, aynaya baktığınızda mutlu edecek ve güzelliğinize güzellik katacak hayalinizdeki o görünüşe kavuşturabilirim.

Deneyim

Güzellik sektöründe bulunduğum yıllar boyunca pek çok dizi setinde ve film çekimlerinde makyöz olarak görev aldım. Jason Statham’ın da oyuncularından olduğu bir filmde yine makyöz olarak çalıştım. Ayrıca banka reklamları, amatör klip ve katalog çekimleri gibi alanlarda da makyöz ekibinin bir parçasıydım. Setlerdeki deneyimlerime ek olarak yüzlerce gelinin düğün makyajını yaptım ve en mutlu günlerindeki o tatlı heyecanlarına ortak oldum.

Hizmetler

Profesyonel gelin makyajı hizmetimi freelance olarak verdiğim için istediğiniz yere gelebilir, dilerseniz evinizde, dilerseniz düğün mekanında makyajınızı uygulayabilirim. Düğün gününde gelin adayımızla birlikte en fazla 5 arkadaşına daha hizmet verebiliyorum. Nasıl bir makyaj istediğinizi size kulak verip öğrendikten sonra birlikte tarzınızı en güzel nasıl yansıtabileceğimize karar veriyoruz. Sonra sıra uygulamaya geliyor. Makyaj öncesi cilt rahatlatıcı bir bakımla cildinizi makyajınıza hazırlıyoruz.

Düşlediğiniz makyajı en kaliteli ürünleri kullanarak yapıyorum. Cildinizle dost ve kalıcı bu ürünlerin başında Mac, Morphe, Hudabeayty, Nars, Nyx gibi markalar geliyor. Tüm dikkatler gözlerinizde toplansın istiyorsanız takma kirpik uygulaması da yapabiliyorum. Makyajınızı istediğiniz şekilde sonuçlandırdıktan sonra kalıcılığını da sağlıyorum. Böylece gün boyu düğün çekimlerinde veya düğün gecenizde sizi asla terk etmeyen bir makyajla güzelliğinizin tadını çıkarabiliyorsunuz.

Saç / Makyaj Tarzı

İstanbul en iyi gelin makyajı hizmet veren makyözlerinden biri olarak gelin adayımızın tarzını yansıtacak bir makyaj yapmaya özen gösteriyorum. Gelinliğinizin detaylarına, duvağınızın tarzına, saç renginize bakıp, bu detaylardan yola çıkıyorum. Yüz şekliniz ve ifadenizi de değerlendirdikten sonra nasıl bir makyaj istediğinize bağlı olarak tarzınızı belirliyoruz. Romantik, sade bir yaz makyajı yapabilir, ihtişamı seven gelin adaylarımız için gösterişli bir tarz yaratabilirim.

Benimle çalışmayı tercih eden gelinlerimizin bu özel günün tadını çıkarması benim için çok önemli. Gelin adaylarımızın her anlamda yanında olarak, aynaya baktıklarında gülümsemeleri görmek istiyorum. Ferda Göryan olarak gelin makyajı fiyatı açısından da gelinlerimize yardımcı olup ödemelerde esneklik sağlayabiliyorum. Randevu almak için sayfanın yanındaki formu eksiksiz doldurabilir veya iletişim bilgilerimi kullanarak bana ulaşabilirsiniz.

İletişim

Ferda Göryan Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

E&K

Ebru & Kaan

Düğün Tarihi: 19.06.2020


Ferda hanımla tanışana kadar aklımda bir sürü detaylar ve o detaylarda boğulmak üzere bir ben vardı. Sağolsun hem beni sakinleştirmiş hem makyajıyla harikalar yaratmıştı.. Enerjiniz hiç bitmesin inş 🥰

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.