Gelin Saçı ve Makyajı İstanbul

Elfa Beauty House

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın


Elfa Beauty House Hakkında

Düğün gününüzde profesyonel bir ekip tarafından kusursuz hazırlanmış gelin saçınız ve makyajınızla göz alıcı bir güzelliğe sahip olmak ister misiniz? Cevabınız “evet” ise size harika bir haberimiz var. Çünkü Elfa Beauty House profesyonel ekibi ve kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışıyla düğün gününüzde sizi ışıl ışıl bir güzelliğe kavuşturmak için hizmetinizde!

Her şeyin en iyisini istediğiniz düğün gününüzde gelin saçınızın ve makyajınızın hazırlık sürecinde büyük bir titizlikle çalışıyoruz. Tüm ekip arkadaşlarımız eğitimli, tecrübeli ve insan ilişkilerinde başarılı kişilerden oluşuyor. Bu profesyonel ekibimizle salonumuza ayağını bastığınız ilk andan hazırlıklarınızın sonuna kadar size kusursuz bir hizmet sunuyoruz. Düğün hazırlıklarının ne kadar telaşlı olabileceğini biliyoruz. Bu sebeple salonumuzda size rahat edeceğiniz samimi ve huzurlu bir ortam yaratıyoruz.

Salonumuzda kalite ve hijyene çok önem veriyoruz. Düğün gününüzde uyguladığımız her işlemde en iyi sonuçları elde edebilmek için sadece en güvenilir dünya markalarının ürünlerini kullanıyoruz. Saçlarınıza yaptığımız işlemlerde doğal içerikli ürünler kullanarak, saçlarınızın yıpratmadan her işlemi güvenle uygulayabiliyoruz. Salonumuzda kullandığımız her ekipmanı doğru bir şekilde sterilize ediyor, size oldukça hijyenik bir ortamda hizmet sunuyoruz.

Düğün gününüzde ışıldayan güzelliğinizi ortaya çıkarmanız ve gelin makyajınızın yüzünüzde kusursuz durması için bakımlı ve iyi temizlenmiş bir cilde sahip olmanız oldukça önemlidir. Bu nedenle dilerseniz düğün gününüzde önce çeşitli cilt bakım uygulamaları ile cildinizi ölü derilerden, kirden ve porlardan arındırıyor, eşitlenmiş bir cilt rengine ve pürüzsüz bir tene sahip olmanızı sağlıyoruz.

Siz de düğün gününüzde güzelliğinizi uzman ellere teslim edip muhteşem bir güzelliğe sahip olmak istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir, Elfa Beauty House İstanbul gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Adnan Kahveci Bulv. No: 72 Yayla Işıklar

  • Haritadaki Konumu

    Elfa Beauty House Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.