Yasin Şefik Make Up*

Yasin Şefik Make Up
Yasin şefik
Kimdir?

1999 yılında türkiye de Versace makeup ile ilk tecrübesine başlamıştır. Yaklaşık 5 yıl sonra kendini geliştirmek için kısa bir dönem isviçrede mesleki eğitimlerine devam ettik den sonra, M.A.C Cosmetics ile kariyerine mac event team ekibi ile defile, dergi ve bir çok moda markasının kampanya çekimlerinde kariyerine devam etmiştir.

2004 yılının ardından M.A.C Den ayrılıp free lance olarak hizmet vermeye başlamıştır, İstanbul moda haftası, reklam çekimleri ve moda dünyasında ki bir çok dergide çalışmaya devam etmektedir.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (3)

+ Yorum Yaz
H&C Handan & Caner Düğün Tarihi: 08/07/2017

Süper insan Yasin Şefik! Kalite, profesyonellik ve harika iletişim :) Güler yüzü ve enerjisiyle zaten çok güzel olacağı baştan belli olan makyajımı ona emanet ederek çok iyi yapmışım diyorum. Herkese de tavsiye ederim!

D&S Damla & Serhat Düğün Tarihi: 12/11/2016

Düğünümde harikalar yaratıp mutlu günümü taçlandıran. Hiç acaba makyajım nasıl olacak diye düşünmediğim adam. Muhteşemmm tek kelimeyle ! çook teşekkür ediyorumm.

E&X Eser & Xxxx Düğün Tarihi: 13/06/2016

Yasin ile 2 ayrı organizasyonumda calistim... Artik benim vazgecilmezimmmm.Ellerinden sanat akıyor... Başarın hep daim olsun kalbi güzel makeup artist!!!

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Yasin Şefik Make Up ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Yasin Şefik Make Up hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap