Lamor Kuaför

E-posta Gönder

 • Kartal, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Lamor Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Lamor Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Lamor Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Lamor Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Lamor Kuaför Hakkında

30 yılı aşkın bir süredir kuaför sektöründe sunduğu kaliteli ve profesyonel hizmetleriyle kusursuzu isteyen kadınların doğru adresi olan Lamor Kuaför, şimdi de sizin düğün gününüzde kusursuz güzelliğinizi ortaya çıkarmak için hizmetinizde.

Modern tasarımlı oldukça ferah bir salonda hizmet sunuyoruz. Bu geniş salonumuzda size düğününüze katılacak sevdiklerinizle beraber rahatça hazırlıklarınızı yapabileceğiniz bir alan sunuyoruz. Düğün gününüzde sizinle beraber on yakınınızın daha hazırlıklarını yapabiliyoruz. Hatta gerektiği durumlarda ekip sayımızı arttırarak yirmi kişiye kadar hizmet sunabiliyoruz.

Beş kişilik profesyonel bir ekiple hazırlıklarınızı yapıyoruz. Ekibimizdeki her bir kişi alanında eğitim almış ve insan ilişkilerinde başarılı üyelerden oluşuyor. Bu ekibimizle kesim, renklendirme, şekillendirme ve makyaj tekniklerini başarılı bir şekilde uygulayarak size kusursuz bir hizmet sunuyoruz. Alanımızla ilgili düzenli olarak eğitimlere katılarak ve son trendleri yakından takip ederek de son moda saç ve makyaj uygulamalarını başarılı bir şekilde hazırlayabiliyoruz.

Hayatınızda bir kez yaşayacağınız bu özel günde her detayın içinize sinmesi için sizin istekleriniz ve görüşleriniz doğrultusunda hareket etmeye özen gösteriyoruz. Bunun için hazırlıklarınıza başlamadan önce hayalinizdeki gelin görüntüsünü detaylarıyla öğreniyor ve tarzınızı doğru bir şekilde analiz etmeye özen gösteriyoruz.

Kaliteli hizmet anlayışımızla salonumuzda kullandığımız ürünlerin güvenilirliği konusunda oldukça hassas davranıyoruz. Hazırlıklarınızı en seçkin markaların ürünleri ile yapıyoruz. Salonumuzda yaptığımız saç bakım işlemlerinde dünyanın en iyi saç bakım ödülünü alan ürünlerimizi kullanarak, saçlarınızın düğün gününüzde sağlıkla ışıldamasını sağlıyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek, Lamor Kuaför İstanbul gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan fiyat teklif formunu doldurmanız yeterli. Biz tecrübeli ekibimiz ve profesyonel bakış açımızla sizi düğün gününüzde kusursuz bir güzelliğe ulaştırmak için sabırsızlıkla bekliyoruz.

İletişim

 • Adres:

  Uğur Mumcu Mah. Fatih Sultan Mehmet Caddesi, 34882 Kartal/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.