Salon Eftalya

E-posta Gönder

  • Kartal, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Salon Eftalya Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-3.000 TL

Salon Eftalya Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Salon Eftalya Sık Sorulan Sorular

Salon Eftalya gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Salon Eftalya gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Salon Eftalya gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Salon Eftalya gelin saçı ve makyajı haricinde manikür / pedikür, takma kirpik, ağda hizmetlerini vermektedir.


Salon Eftalya şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Salon Eftalya şehir dışında hizmet vermiyor.


Salon Eftalya ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Salon Eftalya ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Salon Eftalya Hakkında

Uzun süredir planladığınız gün geldi çattı! Peki, hayatınız boyunca unutmayacağınız bu özel günde nasıl görünmek istediğinizi planladınız mı? Eğer planlamadıysanız, sakın kaygılanmayın! Salon Eftalya olarak saçınız ve makyajınız başta olmak üzere sizin yerinize her detayı düşünüyor, her hizmetimiz ile bugününüzü ölümsüz kılıyoruz!

Saç ve makyajınız için bir model belirlemeden önce gelin adaylarımızı yakından tanıyoruz. Bunun çok daha doğru olduğunu, model belirlemede ise çok daha doğru tercihler yaptığımızı düşünüyoruz. Tarzınızı ve beğenilerinizi öğreniyor, nasıl bir gelin olmak istediğinizi karşılıklı konuşuyoruz.

Tepeden tırnağa benzersiz bir gelin olmanızı amaçlıyor, bu yüzden bazı kriterleri de ön planda tutuyoruz. Makyajınızı yaparken yüz hatlarınızın, göz renginizin ve ten renginizin doğru ton ve renk tercihi için belirleyici unsurlar olduğunu söylemek istiyoruz. Saçınız için ise saç uzunluğunuzu ve saç renginizi dikkate alıyoruz. Hem saç hem de makyajınızın bütününde ise gelinliğinize, duvağınıza, düğün mekanınıza ve düğün konseptinize uymasını hedefliyoruz. Bu denli detaylı düşünüyor, samimi ve güler yüzlü hizmetimiz ile de Kartal kuaförlerinden farklılaştığımızı düşünüyoruz.

Özenle dizayn edilen şık salonumuzda kullanılan tüm güzellik ürünleri ve makyaj malzemelerinin kalite ve sağlık açısından onaylı olduklarını belirtmek istiyoruz. Şu an sektörün en iyi markalarıyla çalışıyor, güzelliğiniz için gereken önem ve değeri veriyoruz.

Saçınızın düğününüzün sonuna kadar bozulmaması için özel spreyler kullanıyoruz. Makyajınız için ise cildinizi özel kremler ile pürüzsüz bir hale getiriyoruz. Makyajınızdan önce yüzünüze sürdüğümüz bu kremler ile makyajınızın hem daha parlak görünmesini sağlıyor, hem de kalıcılığını arttırıyor. Duygu geçişlerinin çok olduğu bu günlerde ne olursa olsun kusursuz görünmeye devam edeceksiniz.

Kendinizi ayrıcalıklı hissedeceğiniz imkanlarımızdan yararlanmak ve hakkımızda daha çok şey öğrenmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Çavuşoğlu, Seddülbahir Cd., 34873 Kartal/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.