Sıla Kuaför

E-posta Gönder

 • Kartal, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Sıla Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Sıla Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Sıla Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sıla Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Sıla Kuaför Hakkında

Göz kamaştıran bir gelin olmak için profesyonel bir kuaför desteğine ihtiyacınız varsa, Sıla Kuaför olarak bunu sağlamaya hazırız. Kartal’daki salonumuzun kapıları, bu mutlu anlarınıza ev sahipliği yapmak için ardına kadar açık!

Salonumuzda memnuniyet odaklı bir hizmet anlayışı ile çalışıyoruz. Gelin adaylarımızın istek ve ihtiyaçlarını karşılayabilmek için kendimizi sürekli geliştiriyor, yeni trendleri ve modelleri yakından takip ediyoruz. Kartal kuaförleri arasında sıklıkla tercih edilmek için mutluluğunuzu sağlayacak her detayın üstünde duruyoruz. Güveninize layık olmayı amaçlıyor, sizi buradan yüzünüzdeki tebessüm ile uğurlamak için sabırsızlanıyoruz.

Hem saç hem de makyaj konusunda aldığımız eğitimler ve sahip olduğumuz deneyimleri en iyi şekilde kullanacağımızdan emin olabilirsiniz. Karşılıklı olarak konuşup tarzınıza, zevklerinize, gelinliğinize, düğün konseptinize ve düğün mekanınıza uygun modeller kararlaştırıyoruz. Saç tasarımı için saç renginiz ve saç uzunluğunuz çok önemli. Makyajınız için ise yüz hatlarınız, göz renginiz ve ten renginiz belirleyici kriterler oluyor. Hayatınızın en özel günü olduğunun bilinciyle çalışıyor, her ayrıntıyı planlıyoruz.

Hem saçınız hem de makyajınız için sağlayacağımız işlemlerden önce çeşitli bakım uygulamaları gerçekleştiriyoruz. Saçınıza keratin bakım yapıyor, cildinizi ise özel kremlerimiz ile temizliyoruz. Cilt bakımı için kullandığımız kremler ile yüzünüzü pürüzsüz bir hale getiriyor ve makyajınızın çok daha parlak ve kalıcı olmasını sağlıyoruz.

Gelin adaylarımızın ihtiyaçlarını karşılamak adına salonumuzda kaynak, microblading, manikür ve pedikür gibi işlemleri de profesyonel olarak gerçekleştiriyoruz. Güzelliğinizi tüm detaylarıyla sağlıyor ve düğününüz için kusursuz bir gelin olmanızı amaçlıyoruz.

Fiyatlarımızı merak ediyor ve hakkımızda daha çok şey öğrenmek istiyorsanız sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Güzelliğinizde imzamızın olması dileğiyle!

İletişim

 • Adres:

  Cumhuriyet Mah. Çetin Sok. No:18C Yakacık Kartal/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.