Şerife Hergül Makeup

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın


 • Firma Sahibi

Şerife Hergül Makeup Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Şerife Hergül Makeup Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

Şerife Hergül Makeup Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Şerife Hergül Makeup Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Şerife Hergül Makeup Hakkında

Ömrünüzün en değerli günü için güzelliğiniz Şerife Hergül Makeup’a emanet! Makyaj yapmanın sınırlarını hayal gücümle birleştirerek, doğal güzelliğinizi ortaya çıkarmış için buradayım. Uzun zamandır bu sektörde faaliyet gösterdiğimizden her türlü isteğinizi yerine getirebilecek bilgi ve birikime sahip olduğumu düşünüyorum. Eğer siz de düğün gününüzde güzelliğinizi profesyonel ellere teslim etmek istiyorsanız, verdiğim hizmetlere göz atmadan kararınızı vermeyin!

İstanbul gelin makyajı için hizmet veriyor; yüz yapınıza, cildinize, isteğinize, gelinliğinize uygun makyaj uygulamaları yapıyorum. Sadece tek bir markaya takılıp kalmak yerine kişiye özel makyaj stilleri geliştiriyorum. Tabii bu aşamada özel istekler olursa onları da yerine getirmekten büyük keyif alıyorum.

Benimle iletişime geçtiğiniz anda aklınızdaki soruları yanıtlayıp düğün tarihinize randevu oluşturuyorum. Daha sonra sizi daha yakından tanımaya çalışarak, tarzınızı ve stilinizi anlamaya çalışıyorum. Bundan sonraki aşama nasıl bir gelin makyajı istediğinizi değerlendirmekle geçiyor. Yüz hatlarınızı, saç modelinizi ve düğün konseptinizi dikkate alarak en uygun stili belirliyoruz. Yüzünüze temas eden her ürünü dünyaca ünlü markalardan temin ediyor, sağlığınıza gereken önemi veriyorum.

Düğün tarihi gelip çattığında evinizde, düğün mekanınızda veya çalıştığım salonda buluşabiliyoruz. Makyaj stiline önceden karar verdiğimiz için vakit kaybetmeden uygulama aşamasına geçiyoruz. Titiz çalışmam sonuç veriyor ve hayal ettiğiniz görünüme kısa bir süre içerinde kavuşuyorsunuz. Ayrıca düğün günü yakınlarınıza da profesyonel makyaj uygulamaları yapabiliyorum. Tabii bu imkandan yararlanmak için kişi sayısını önceden bildirerek randevu oluşturmanız gerekiyor. Hem bu süreci planlamak hem de avantajlı fiyatlardan yararlanmak için organizasyonunuzdan en az iki hafta önce benimle iletişime geçmelisiniz.

İstanbul'da en iyi makyaj yapan yer arayışınıza son verecek hizmetlerim hakkında detaylı bilgi almak için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.