Mine Üstün Kuaför

E-posta Gönder

  • Kartal, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Mine Üstün Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Mine Üstün Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Mine Üstün Kuaför Sık Sorulan Sorular

Mine Üstün Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Mine Üstün Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


Mine Üstün Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Mine Üstün Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik, manikür / pedikür hizmetlerini vermektedir.


Mine Üstün Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Mine Üstün Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Mine Üstün Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Mine Üstün Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Mine Üstün Kuaför Hakkında

Düğün gibi özel günleriniz için uzun zamandır İstanbul kuaförleri arasında yer aldığımız Mine Üstün Kuaför’de size başarılı bir şekilde saç ve makyaj tasarımı hizmeti veriyoruz. Düğününüzde hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek uygulamalarımızla beklentilerinizi karşılamaya daima özen gösteriyoruz. Üstelik tüm bu hizmetlerimize ek olarak solaryum ve kişisel bakım içeren güzellik hizmetleri konusunda da size yardımcı oluyoruz.

Alanında uzman bir ekiple birlikte çalıştığımız kuaför salonumuz içerisinde önceliğimiz her zaman aile sıcaklığında bir ortam sağlamak. Bunun için de müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşım benimsiyor ve pratik çözümlerimizle size yardımcı oluyoruz. Tüm çalışmalarımızda kaliteyi önceliğimiz yapıyor ve size hizmet sunarken kaliteli malzemelerle çalışıyoruz.

Düğünden önce sizinle bir araya gelerek hayalini kurduğunu gelin görüntüsü üzerine uzun uzun konuşuyoruz. Daha önce bizden hizmet alan gelinlerimize yaptığımız saç ve makyaj tasarımlardan da bahsederek hizmet kalitemize dair fikir edinmenizi sağlıyoruz. İstediğiniz her modeli kolaylıkla uyguladığımız salonumuzda hayalini kurduğunuz her saç ve makyaj stilini bize anlatabilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak düğün günü sizinle birlikte sevdiklerinizi de ağırlayarak eğlenceli bir hazırlık süreci geçirmenize yardımcı oluyoruz. İster kuaför salonumuzda isterseniz de düğün mekanınızda bizden hizmet alabilirsiniz.

Gelinlik modelinizi ve düğün konseptinizi saçlarınızı yaparken göz önünde bulunduruyoruz. Makyaj yapımınızda ise önceliğimiz yüz hatlarınız oluyor. Düğün mekanınıza gitmeden önce aynaya baktığınızda kendinizi görmek istediğiniz görüntüyü neyse size onu sağlamak için emek veriyoruz.

İstanbul gelin saçı ve makyajı hizmeti veren yerler arasında isminden başarıyla söz ettiren salonumuzun hizmet içeriklerini detaylı olarak öğrenmek ve fiyat tekliflerimizi duymak için sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu doldurabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna mutlaka tıklayın. En yakın zamanda sizi salonumuzda görmeyi diliyoruz.

İletişim

  • Adres:

    Kartal, Uğurmumcu Mah. Şeyhşamil Cad. Upcity Apt, D:No:9/1, 34000 Kartal

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.