Madam Lale Kuaför

E-posta Gönder

  • Kartal, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Madam Lale Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500 TL'den az

Madam Lale Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Madam Lale Kuaför Sık Sorulan Sorular

Madam Lale Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Madam Lale Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


Madam Lale Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Madam Lale Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde manikür / pedikür, takma kirpik, ağda hizmetlerini vermektedir.


Madam Lale Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Madam Lale Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Madam Lale Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Madam Lale Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Madam Lale Kuaför Hakkında

Düğününüze hazırlık sürecinizde, tüm aşamaları planlamaya başladınız. Düğün yapacağınız mekan seçildi, düğün konseptiniz ayarlandı, güzel anlarınızı kaydetmek için fotoğrafçıyla anlaştınız ve sıra geldi, düğün gününüzde sizi bir prensese dönüştürecek kuaför bulmaya! Tam da bu noktada size muhteşem bir önerimiz var: Madam Lale Kuaför Soğanlık. Kuaför salonumuzda siz değerli gelinlerimiz için eşsiz güzellikte hizmetler veriyoruz.

Gelin saçı ve makyajınız için öncelikle, nasıl bir gelin görünümüne sahip olmayı istediğinizi öğreniyoruz. Yüz şeklinizi, düğün konseptinizi ve düğün yapacağınız mekanı da göz önünde bulundurarak, birlikte saç modeli ve makyajınıza karar veriyoruz. Konsepte göre değişen saç modellerinizi, kusursuz bir şekilde uyguluyoruz.

Salon düğünleri için genellikle, yukarıdan veya enseden toplanmış saçları tavsiye ediyoruz. Bu saçlarla birlikte kullanacağınız zarif gelin tacı ve duvağıyla birlikte, göz kamaştırıcı bir görünüme imza atabilirsiniz. Bunun yanında açık hava konseptine sahip düğünleriniz için de örgü modellerini veya açık bırakılmış ve dalgalarla bezenmiş saçları tavsiye ediyoruz. Konsepte göre seçilecek minik çiçekli saç aksesuarlarıyla birlikte, bu görünüme romantik bir hava katabilirsiniz.

Makyajınız için, güzel görünümünüzü tamamlayacak doğal tonlarda uygulamalar yapıyoruz. Öncelikle, cildinizi makyaja hazırlamak için güzelce temizliyoruz ve nemlendiriyoruz. Ardından, bir baz uygulamasıyla, makyajınızın daha kalıcı olmasını sağlıyoruz. Pürüzsüz bir ten makyajı sonrasında, yüz hatlarınızı belirgin hale getirmek için, kontür yapıyoruz. Son olarak da tüm görünüme uyacak renk tonunda bir ruj seçimiyle, makyajınızı tamamlıyoruz.

Kartal Soğanlık kuaför salonları arasında, ayrıcalıklı hizmetimiz ve kişiye özel ilgimizle birlikte, siz değerli gelinlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Kararınızı verdiyseniz ve bu özel gününüzde kendinizi, bizim yetenekli ellerimize bırakmak isterseniz, sayfanın hemen yan tarafında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

  • Adres:

    Soğanlık Orta Mah. Kaptanı Derya Cad. No 32/A Kartal/ İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.