Madam Lale Kuaför

E-posta Gönder

 • Kartal, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Madam Lale Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Madam Lale Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Madam Lale Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Madam Lale Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Madam Lale Kuaför Hakkında

Düğününüze hazırlık sürecinizde, tüm aşamaları planlamaya başladınız. Düğün yapacağınız mekan seçildi, düğün konseptiniz ayarlandı, güzel anlarınızı kaydetmek için fotoğrafçıyla anlaştınız ve sıra geldi, düğün gününüzde sizi bir prensese dönüştürecek kuaför bulmaya! Tam da bu noktada size muhteşem bir önerimiz var: Madam Lale Kuaför Soğanlık. Kuaför salonumuzda siz değerli gelinlerimiz için eşsiz güzellikte hizmetler veriyoruz.

Gelin saçı ve makyajınız için öncelikle, nasıl bir gelin görünümüne sahip olmayı istediğinizi öğreniyoruz. Yüz şeklinizi, düğün konseptinizi ve düğün yapacağınız mekanı da göz önünde bulundurarak, birlikte saç modeli ve makyajınıza karar veriyoruz. Konsepte göre değişen saç modellerinizi, kusursuz bir şekilde uyguluyoruz.

Salon düğünleri için genellikle, yukarıdan veya enseden toplanmış saçları tavsiye ediyoruz. Bu saçlarla birlikte kullanacağınız zarif gelin tacı ve duvağıyla birlikte, göz kamaştırıcı bir görünüme imza atabilirsiniz. Bunun yanında açık hava konseptine sahip düğünleriniz için de örgü modellerini veya açık bırakılmış ve dalgalarla bezenmiş saçları tavsiye ediyoruz. Konsepte göre seçilecek minik çiçekli saç aksesuarlarıyla birlikte, bu görünüme romantik bir hava katabilirsiniz.

Makyajınız için, güzel görünümünüzü tamamlayacak doğal tonlarda uygulamalar yapıyoruz. Öncelikle, cildinizi makyaja hazırlamak için güzelce temizliyoruz ve nemlendiriyoruz. Ardından, bir baz uygulamasıyla, makyajınızın daha kalıcı olmasını sağlıyoruz. Pürüzsüz bir ten makyajı sonrasında, yüz hatlarınızı belirgin hale getirmek için, kontür yapıyoruz. Son olarak da tüm görünüme uyacak renk tonunda bir ruj seçimiyle, makyajınızı tamamlıyoruz.

Kartal Soğanlık kuaför salonları arasında, ayrıcalıklı hizmetimiz ve kişiye özel ilgimizle birlikte, siz değerli gelinlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Kararınızı verdiyseniz ve bu özel gününüzde kendinizi, bizim yetenekli ellerimize bırakmak isterseniz, sayfanın hemen yan tarafında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

 • Adres:

  Soğanlık Orta Mah. Kaptanı Derya Cad. No 32/A Kartal/ İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.