Melodi Kuaför
  • Min. Fiyat
    5.000-7.500 TL

Ekiple Tanışın

Melodi Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Melodi Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Melodi Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

Melodi Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Melodi Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.

Melodi Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Melodi Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.

Melodi Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Melodi Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.

Melodi Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Melodi Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Melodi Kuaför Hakkında

Her zaman en iyi hizmeti sunmaya gayret gösterdiğimiz Melodi Kuaför içerisinde sizinle bir araya gelerek hayalini kurduğunuz gelin olmanıza yardımcı oluyoruz. Yaptığımız birbirinden güzel saç ve makyaj tasarımlarımıza ek olarak saç kaynak, kesim ve ombre gibi renklendirme uygulamalarımızla da imaj değişikliğinizi destekliyoruz.

İşinde uzman kişilerle birlikte çalışıyoruz. İhtiyaçlarınızı iyi analiz ediyor ve beklentilerinizi karşılayacak şekilde çalışıyoruz. Değişimi, güzelliği oldukça sevdiğimiz kuaför salonumuz içerisinde mutluluğunuza ortak olacak sevdiklerinizi de özel günlerdeki hazırlıklarınızda ağırlıyoruz. Saç ve makyaj uygulamalarınıza aynı anda başlıyor ve önceden belirttiğiniz bitiş saatinde hepinizin hazırlıklarını tamamlıyoruz. Moda olan trendleri de yakından takip ettiğimiz kuaför salonumuzda eğer isterseniz popüler olan uygulamaları yaptırabilirsiniz.

Düğün öncesi sizinle bir araya gelerek nasıl bir gelin olmak istediğinizi, hayallerinizi, gelinlik modelinizi ve düğün mekanınızı öğreniyoruz. Yaptığımız çalışmalar içerisinde en çok hoşunuza gidenleri not alıyor, tarzınızı öğreniyoruz. İstediğiniz her modeli rahatlıkla uyguladığımız kuaför salonumuz içerisinde bize sadece nasıl bir görüntüyü aynada görmek istediğinizi söylemeniz yeterli.

Makyaj aşamasında ise yüz hatlarınızı ve cilt yapınızı inceliyoruz. Herkese aynı tip makyaj yapmak yerine kişiye özel olacak şekilde çalışıyoruz. Makyaj bazı uygulamasıyla kullandığımız ürünlerin hem renklerini iyi şekilde yansıtmasını hem de kalıcı olmasını sağlıyoruz. Kapatıcılığı yüksek, ten renginize uygun fondöten kullanıyoruz. Aydınlatıcı, bronzer ve allık uygulamalarımızla yüz hatlarınızı ön plana çıkarıyoruz. Kaşlarınıza şekil veriyoruz. Makyajınızın genel görüntüsüne uygun bir ruj seçiyor ya da istediğiniz özel bir renk varsa onu buluyor ve sürüyoruz. Makyaj sabitleyici sprey kullanarak hazırlıklarınızı tamamlıyoruz.

Siz de İstanbul kuaförleri arasında yer aldığımız Melodi’nin şanslı gelinlerinden olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Cumhuriyet, Yüzyıl Cd. NO:3, 34860 Kartal/İstanbul

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.