Salon You

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Salon You Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Salon You Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Salon You Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Salon You Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  10

Salon You Hakkında

Bir kuaförde aradığınız hizmetlerin fazlasına sahip olan Salon You Kuaför, en değerli günlerinizde kusursuz bir güzellikle konuklarınızın karşısına çıkmanızı sağlıyor. Düğün, nişan ve kına gecesi gibi bir daha tekrarının olmayacağı bu değerli anları içinize sinen saç modeli ve makyajla yaşamanızı istiyoruz. Bu nedenle titiz bir çalışma yürütüyor, elimizden geldiğince her isteğinizi yerine getirmeye çalışıyoruz.

Peki hangi hizmetleri veriyor, nasıl bir süreç yönetiyoruz?

Eğlenceli sürecimiz bizimle iletişime geçip randevu oluşturmak istediğiniz anda başlıyor. Bu esnada hemen sizi salonumuza davet ediyor, uygun bir tarih için sözleşiyoruz. Kendinizi evinizdeymiş gibi rahat hissedeceğiniz salonumuzda geldiğinizde güler yüzlü ekibimizle karşılanıyorsunuz. Daha sonra bir kahve eşliğinde sohbet etmeye başlıyoruz. En çok merak ettiğiniz konu olan fiyatlandırmalarımız hakkında bilgi veriyor; anlaşırsak saç modelinizi belirlemek için çalışmalara başlıyoruz.

Seçim aşamasında belli kriterleri göz önünde tutuyoruz çünkü düğün mekanınızdan gelinliğinize her detayın birbiriyle uyumlu görünmesini istiyoruz. Düğün mekanınıza, gelinliğinizin yaka modeline ve saç uzunluğunuza uygun saç tasarımlarımızı beğeninize sunuyoruz. Her saç modelinin avantajlarından ve dezavantajlarından bahsederek karar vermenizi kolaylaştırıyoruz. Saç tasarımınıza karar verdikten sonra isterseniz, prova imkanımızdan da yararlanabiliyorsunuz.

Güzelliğinizi ortaya çıkaracak diğer bir ayrıntı olan makyajınızı yaparken de aynı hassasiyeti gösteriyor, her zaman hayallerinizi dikkate alarak uygulamalar yapıyoruz. Yüzünüzde hangi bölgeye yoğunlaşmamızı istiyorsanız orayı öne çıkıyoruz. Yüzünüzde temas eden her ürünün sağlığınızı tehdit etmemesi için titiz bir çalışma yürütüyor; dünyaca ünlü markaların kaliteli kozmetik ürünlerini kullanıyoruz. İşte profesyonel makyaj ve gelin saçı İstanbul firmalarından bizi ayıran en önemli özellik. Diğer farklarımızı öğrenmek için yapmanız gereken tek şey sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak bizimle iletişime geçmek.

İletişim

 • Adres:

  Atalar Mah. Kaan Sok. No:1 C Kartal/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Salon You Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.