Modelüx Kuaför & Güzellik Salonu

E-posta Gönder

 • Beylikdüzü, İstanbul.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Modelüx Kuaför & Güzellik Salonu Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Modelüx Kuaför & Güzellik Salonu Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Modelüx Kuaför & Güzellik Salonu Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Modelüx Kuaför & Güzellik Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Modelüx Kuaför & Güzellik Salonu Hakkında

Her şeyin en iyisini istediğiniz düğün gününüzde düğün mekanınızdan gelinliğinize kadar her detay hazır. Peki düğün gününüzde ışıldayan güzelliğinizi ortaya çıkaracak doğru kuaförü de buldunuz mu? Henüz tam olarak içinize sinen ve güzelliğinizle güvenle teslim edebileceğiniz bir kuaför bulamadıysanız endişelenmenize hiç gerek yok. Çünkü Modelüx Kuaför Yakuplu profesyonel ekibi ve fark yaratan hizmetleriyle sizi düğün gününüzde kusursuz bir güzelliğe ulaştırmak için hizmetinizde.

Dört kişilik ekibimizle işimize duyduğumuz aşkı, yıllarca edindiğimiz tecrübelerimizle birleştiriyor, size kusursuz bir hizmet sunuyoruz. Kuaförlerde gelin saçı ve makyajı konusunda tecrübe oldukça önemlidir. Çünkü gelinleri tatlı telaşları içinde doğru bir şekilde anlamak ve ihtiyaçlarını doğru bir şekilde analiz etmek onları her detayıyla içlerine sinecek bir görüntüye ulaştırmak için oldukça önemlidir. Bu nedenle biz tecrübeli ekibimizle hazırlıklarınıza başlamadan önce size rahat edeceğiniz samimi bir ortam sunuyor, sizin hayalinizdeki gelin görüntüsünü detaylarıyla öğreniyoruz. Hazırlıklarımız boyunca da bu edindiğimiz bilgileri göz önünde bulundurarak, sizi hayalinizdeki gelin görüntüsünün bile ötesinde bir güzelliğe ulaştırıyoruz. Salonumuzda sizinle beraber düğününüze katılacak olan sevdiklerinize de kusursuz bir hizmet sunuyoruz. Düğün gününüzde sizinle beraber altı yakınınızın daha hazırlıklarını yapabiliyoruz.

Salonumuzda manikür ve pedikür hizmeti de sunuyoruz. Bu profesyonel hizmetlerimizde hijyene oldukça önem veriyoruz. Tırnak tasarım, protez tırnak gibi uygulamalarımızla düğün gününüzde bakımlı ellere ve ayaklara sahip olmanızı sağlıyoruz.

Ayrıca mutlu gelinler için sınır tanımıyor, fark yaratan hizmetlerimizi düğün mekanınızda da sunabiliyoruz. Bu sayede düğün gününüzde kuaföre gelmekle vakit kaybetmeden, kusursuz bir güzelliğe ulaşabiliyorsunuz.

Eğer siz de Modelüx Kuaför & Güzellik Salonu İstanbul’un profesyonel ekibiyle rüya gibi bir güzelliğe ulaşmak istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazlasını öğrenebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Marmara Mahallesi 7. Sokak No:1 D:aire 9, 34524 Beylikdüzü Osb/Beylikdüzü/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.