By Mustafa Saç Tasarım

E-posta Gönder

  • Beylikdüzü, İstanbul.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

By Mustafa Saç Tasarım Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
3.000-5.000 TL

By Mustafa Saç Tasarım Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

By Mustafa Saç Tasarım Sık Sorulan Sorular

By Mustafa Saç Tasarım gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

By Mustafa Saç Tasarım gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.


By Mustafa Saç Tasarım gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

By Mustafa Saç Tasarım gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik, ağda, manikür / pedikür hizmetlerini vermektedir.


By Mustafa Saç Tasarım şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, By Mustafa Saç Tasarım şehir dışında hizmet veriyor.


By Mustafa Saç Tasarım ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

By Mustafa Saç Tasarım ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

By Mustafa Saç Tasarım Hakkında

Müstakbel eşinizle mutluluğa “evet” diyeceğiniz o çok özel düğün gününüzde her detayın kusursuz olmasını istediğinizi biliyor, bu nedenle By Mustafa Saç Tasarım ve Güzellik Salonu olarak kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımızla sizi kusursuz bir güzelliğe ulaştırıyoruz.

Gelin saçınız ve makyajınız için öncelikle sizin isteklerinizi tam olarak karşılayıp, beklentilerinizin ötesine geçmek için çalışıyoruz. Bu nedenle hazırlıklarınıza başlamadan önce gelin saçınıza ve makyajınıza dair tüm hayallerinizi detaylarıyla dinliyoruz. Ardından hayalinizdeki görüntüyü gerçeğe dönüştürmek için çalışmalara başlıyoruz.

Gelin saçınızı hazırlarken, sizinle beraber yüz şeklinize, gelinliğinize, düğün mekanınıza ve tarzınıza en uygun modeli belirliyoruz. Saçlarınızda renklendirmeden, şekillendirmeye kadar özenle çalışıp, son derece profesyonel çalışmalar yapıyoruz. Saçınıza yaptığımız her işlemde olabildiğince doğal içerikli ürünler kullanmaya özen gösteriyoruz. Bu sayede saçlarınızı yıpratmadan, saçlarınızın doğal ışıltısını korumasını sağlıyoruz. Doğal örgülerden, şık topuzlara kadar dilediğiniz modeli en iyi şekilde hazırlayabiliyoruz. Dilerseniz saçınızda zarif incilerden, rengarenk çiçeklere kadar aksesuarlar kullanarak saçlarınıza bambaşka bir hava katabiliyoruz. Saçlarınızı hazırladıktan sonra, davetlilerinizle doyasıya eğlendiğiniz anlarda bile bozulmadan kalması için kaliteli saç sabitleyicileri kullanıyoruz.

Saçlarınızı her detayıyla içinize sinecek şekilde hazırladıktan sonra, güzelliğinizi ortaya çıkaracak makyaj uygulamasına geçiyoruz. Makyajınızı yaparken yüz hatlarınızı, gelinliğinizi, gelin saçınızı ve tarzınızı iyi bir şekilde analiz ederek, sizi bir bütün olarak kusursuz gösterecek makyajı uyguluyoruz. Makyajınıza kaliteli bir baz uygulamasıyla gözenek görünümünü en aza indirerek başlıyoruz. Ardından makyajınızın tamamında kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullarak, düğün gününüz boyunca muhteşem güzelliğinizi saklamanızı sağlıyoruz.

Siz de By Mustafa Saç Tasarım’ın profesyonel dokunuşlarıyla güzelliğinizi ortaya çıkarmak isterseniz; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak By Mustafa Saç Tasarım Beylikdüzü hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Adnan Kahveci, Yavuz Sultan Selim Blv. No:47, 34528 Beylikdüzü Organize Sanayi Bölgesi/Beylikdüzü/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.