By Mustafa Saç Tasarım

E-posta Gönder

 • Beylikdüzü, İstanbul.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

By Mustafa Saç Tasarım Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

By Mustafa Saç Tasarım Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

By Mustafa Saç Tasarım Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

By Mustafa Saç Tasarım Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

By Mustafa Saç Tasarım Hakkında

Müstakbel eşinizle mutluluğa “evet” diyeceğiniz o çok özel düğün gününüzde her detayın kusursuz olmasını istediğinizi biliyor, bu nedenle By Mustafa Saç Tasarım ve Güzellik Salonu olarak kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımızla sizi kusursuz bir güzelliğe ulaştırıyoruz.

Gelin saçınız ve makyajınız için öncelikle sizin isteklerinizi tam olarak karşılayıp, beklentilerinizin ötesine geçmek için çalışıyoruz. Bu nedenle hazırlıklarınıza başlamadan önce gelin saçınıza ve makyajınıza dair tüm hayallerinizi detaylarıyla dinliyoruz. Ardından hayalinizdeki görüntüyü gerçeğe dönüştürmek için çalışmalara başlıyoruz.

Gelin saçınızı hazırlarken, sizinle beraber yüz şeklinize, gelinliğinize, düğün mekanınıza ve tarzınıza en uygun modeli belirliyoruz. Saçlarınızda renklendirmeden, şekillendirmeye kadar özenle çalışıp, son derece profesyonel çalışmalar yapıyoruz. Saçınıza yaptığımız her işlemde olabildiğince doğal içerikli ürünler kullanmaya özen gösteriyoruz. Bu sayede saçlarınızı yıpratmadan, saçlarınızın doğal ışıltısını korumasını sağlıyoruz. Doğal örgülerden, şık topuzlara kadar dilediğiniz modeli en iyi şekilde hazırlayabiliyoruz. Dilerseniz saçınızda zarif incilerden, rengarenk çiçeklere kadar aksesuarlar kullanarak saçlarınıza bambaşka bir hava katabiliyoruz. Saçlarınızı hazırladıktan sonra, davetlilerinizle doyasıya eğlendiğiniz anlarda bile bozulmadan kalması için kaliteli saç sabitleyicileri kullanıyoruz.

Saçlarınızı her detayıyla içinize sinecek şekilde hazırladıktan sonra, güzelliğinizi ortaya çıkaracak makyaj uygulamasına geçiyoruz. Makyajınızı yaparken yüz hatlarınızı, gelinliğinizi, gelin saçınızı ve tarzınızı iyi bir şekilde analiz ederek, sizi bir bütün olarak kusursuz gösterecek makyajı uyguluyoruz. Makyajınıza kaliteli bir baz uygulamasıyla gözenek görünümünü en aza indirerek başlıyoruz. Ardından makyajınızın tamamında kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullarak, düğün gününüz boyunca muhteşem güzelliğinizi saklamanızı sağlıyoruz.

Siz de By Mustafa Saç Tasarım’ın profesyonel dokunuşlarıyla güzelliğinizi ortaya çıkarmak isterseniz; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak By Mustafa Saç Tasarım Beylikdüzü hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Adnan Kahveci, Yavuz Sultan Selim Blv. No:47, 34528 Beylikdüzü Organize Sanayi Bölgesi/Beylikdüzü/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.