Celal&Gözde Hair Makeup

E-posta Gönder

 • Beylikdüzü, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Celal&Gözde Hair Makeup Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Celal&Gözde Hair Makeup Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Celal&Gözde Hair Makeup Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Celal&Gözde Hair Makeup Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  25

Celal&Gözde Hair Makeup Hakkında

Hayalleri olan bir gelin adayı olarak gireceğiniz bu kapıdan, kusursuz bir gelin olarak çıkmak ister misiniz? Celal & Gözde Hair Makeup olarak İstanbul’un Beylikdüzü ilçesinde faaliyet gösteriyor, mutluluk ve memnuniyet esaslı hizmet anlayışımız ile sizi en özel günlerinize hazırlıyoruz!

Beylikdüzü kuaförleri arasında en iyisi olmak için hizmet anlayışımızı sürekli geliştiriyor, kullandığımız aksesuar ve ekipmanları devamlı yeniliyoruz. İlk günkü heves ile sürdürdüğümüz çalışmalarımızın üstüne tecrübelerimizi koyuyor, bu süreci sorunsuz bir şekilde tamamlamanızı sağlıyoruz.

Şık, modern ve geniş salonumuzda toplamda 8 kişilik bir ekip ile çalışıyoruz. Son derece profesyonel ve tecrübeli ekibimiz ile aynı anda 25 kişiyi ağırlayabiliyoruz. Sizi bu özel gününüzde yalnız bırakmayan sevdikleriniz ve yakınlarınıza da göz kamaştıran bir görünüme sahip olma şansı sunuyoruz. Hem de eğlenceli ve keyifli bir ortamda! Düşünsenize, yan sandalyenizde yakınlarınız, ücretsiz çay ve kahve ikramlarımız ve hoş sohbetler! Düğün stresi ve heyecanınızı salonumuzda biraz olsun unutmaya ne dersiniz?

Gelin saçı ve makyajı hizmetinin oldukça önemli bir konu olduğunu biliyoruz. Gerekirse tüm gün özverili bir şekilde çalışılması ve istenilen tüm detayların gerçekleştirilmesi gerektiğini düşünüyoruz. Özellikle düğün dönemine girildiğinde yoğun bir tempoda çalıştığımızı belirtmek istiyoruz. Bu yüzden bizimle düğün tarihinizden 3 hafta önce iletişime geçmeniz gerektiğini öneriyoruz. Böylelikle hazırlıklarımızı eksiksiz bir şekilde tamamlıyor, tüm ekibimiz ile birlikte sizleri kusursuz bir hale getirmek için sabırsızlıkla bekliyoruz.

Yepyeni bir hayata başlayacağınız bugünde sevdiklerini etkilemek ve büyülemek isteyen tüm gelin adaylarımızı Celal & Gözde Hair Makeup’a bekliyoruz. Hakkımızda daha çok şey öğrenmek istiyorsanız sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.