Asuman Kuaför

E-posta Gönder

 • Beylikdüzü, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Asuman Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Asuman Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Asuman Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Asuman Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Asuman Kuaför Hakkında

Güzelliğiniz için iyi bir deneyimi hak ettiğini düşünen gelin adaylarındanız İstanbul’da hizmet verdiğimiz Asuman Kuaför’de hayalini kurduğunuz geline dönüşebilirsiniz. Kullandığımız kaliteli ekipmanlar, güler yüzlü yaklaşımımız ve sunduğumuz hizmet içerikleriyle saatler içerisinde düşlediğiniz gelin olacaksınız.

Uzun zamandır hizmet verdiğimiz güzellik merkezimizde önceliğimiz daima müşteri memnuniyeti. Dünyada moda olan tüm trendleri yakından takip ederek güzellik salonumuzda da son teknoloji ekipmanlarla başarılı uygulamalara imza atıyoruz. Kuaför salonumuz içerisinde saç kesimi, renklendirme, gelin saçı yapımı, profesyonel makyaj, Brezilya fönü uygulamalarımız bulunuyor. Bunlara ek olarak masaj, kalıcı makyaj, epilasyon, kirpik perması ve boyası, kalıcı kaş, el ve ayak bakımı gibi hizmetlerimizi de isteğinize bağlı olarak size sunuyoruz. Yılın belirli zamanlarında düzenlediğimiz kampanyalarla da bütçenizi rahatlatacak avantajlar sağlıyoruz.

15 yılı aşkın tecrübemizle düğününüzden önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir gelin olmak istediğinizi öğreniyoruz. Randevu sistemiyle sizi ağırladığımız için gelmeden önce mutlaka haber vermenizi istiyoruz. Size yakışacak, ihtiyacınız olan hizmetlerin neler olduğunu ayrıntılı olarak inceliyoruz. 3 kişilik bir kadroya sahibiz. Her biri alanında uzman olan kadromuzla güzellik merkezimizde gönül rahatlığıyla hizmet alabilirsiniz. Size kesintisiz bir hizmet sunabilmek için haftanın her günü çalışıyoruz.

Saçlarınızın bakımı kadar nasıl göründüğü de önemli olduğu için hizmet sunarken yüz hatlarınızı göz önünde bulunduruyoruz. Saç şeklinizin yüzünüzle olan bütünlüğünü sağlayacak uygulamalar yapıyoruz. Saçınıza en uygun düğün modellerini istekleriniz doğrultusunda uyguluyoruz. Makyaj aşamasında ise tek tip makyaj yapmaktan kaçınıyor, kişiye özel çalışıyoruz. Makyajın gelinliğinizi ve tarzınızı tamamlayıcı bir unsur olduğuna inandığımız için sizi yansıtacak stillere yöneliyoruz.

Siz de Beylikdüzü kadın kuaförleri arasında hizmet verdiğimiz güzellik merkezimizin ayrıcalıklı fırsatlarından yararlanmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Kavaklı Mahallesi Zağranospaşa Sokak Beylikdüzü

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.